به گزارش افکارنیوز،

الوپیک اولین و برترین ارائه دهنده خدمات آنلاین پیک موتوری در ایران است و هدف آن ایجاد شرایطی است که هر فرد به راحتی بتواند در هر زمان و هر مکان از خدمات ارسال مرسوله بهره مند شود. الوپیک شبکه گسترده ای از موتورسواران مورد اعتماد را تشکیل داده که توانسته اند در کنار هم مجموعه ای سریع، ارزان و قابل اعتماد ایجاد کنند.

«الوپیک» به عنوان اولین اپلیکیشن درخواست پیک به صورت آنلاین این قابلیت را به مشتری خود می دهد که ضمن درخواست پیک موتورسوار در هر مکان و هر جایی که هستَ مرسوله خود را تا زمان رسیدن به مقصد بر روی نقشه آنلاین رصد کند.

این اپلیکیشن با راهکارهایی جذاب توانسته توجه مخاطبان را جلب کرده و خیال آنها را از سالم رسیدن مرسوله به مقصد راحت کند.

درخواست پیک به تعداد نامحدود و رصد آنلاین پیک در هر لحظه در کنار قیمت مناسبی که برای هزینه درخواست ها در نظر گرفته شده، این اپلیکیشن را در مدتی کوتاه به یک اپلیکیشن محبوب تبدیل کرده است.

این نرم افزار مناسب گوشی های اندرویدی و ای او اس طراحی شده و به راحتی در بازار های اینترنتی همچون  کافه بازار،google pley  و App store در دسترس عموم قرار دارد.

پس از نصب نرم افزار شما به راحتی می توانید با تعیین مبدا و مقصد سفر، به صورت آنلاین درخواست پیک بدهید. این نرم افزار پیش از ثبت درخواست هزینه سفر را به مشتری اعلام کرده و قابلیت پرداخت نقدی یا اعتباری و انتخاب پرداخت هزینه سفر با گیرنده مرسوله را دارد.

همچنین درخواست دهنده می تواند بدون تاکید بر بازگشت پیک تنها با فشار دادن یک دکمه این درخواست را نیز ثبت کند.

فروشگاه های انلاین، رستوران ها، سازمانها، ادارات و هر فردی در هر کجای تهران که نیاز به پیک داشته باشد می تواند تنها با بهره مندی از اینترنت و دانلود نرم افزار به خواسته خود دست پیدا کند.

پس از ثبت درخواست موتور سوار با مشتری تماس گرفته و اطلاعات تماس وی نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد تا علاوه بر رصد آنلاین مشتری به راحتی با موتور سوار ارتباط داشته و درخواست خود را تا مقصد رصد کند.