به گزارش افکارنیوز،

 سید محسن فرجادی دبیر کمیته رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه رتبه‌بندی، روز شنبه برای پایگاه‌های خبری که در دومین دوره‌رتبه بندی شرکت کرده‌اند، ارسال شد و با توجه به اینکه جدول امتیازات ارسال شده برای شرکت کنندگان در دومین دوره رتبه‌بندی به معنای نهایی بودن این طرح نیست، نتایج نهایی پس از استماع و بررسی اعتراض پایگاه‌های خبری، از سوی کمیته رتبه بندی اعلام خواهد شد.

وی افزود: شرکت کنندگان در دومین دوره رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری در صورت اعتراض به نتایج اعلام شده تا پایان وقت اداری 18 اسفندماه 95 فرصت دارند اعتراض خود را به انضمام مستندات به نشانی ایمیل  doc.form.e.rasaneh@gmail.com ارسال کنند. ضروری است مستندات امتیاز شاخص مورد اعتراض به همراه نامه مدیر  مسئول ارسال شود.

دبیر کمیته رتبه بندی پایگاه‌های خبری اظهار داشت: مدیران مسئول پایگاه‌های خبری شرکت کننده در طرح رتبه‌بندی در صورت تمایل می‌توانند به صورت حضوری نیز در جلسه رسیدگی به اعتراضات شرکت کنند.

ضروری است متقاضیان حضور در جلسه، برای تعیین وقت و کسب اطلاعات بیشتر تا پایان وقت ادرای روز چهارشنبه با شماره 84095242 و 84095248  تماس حاصل فرمایند.