به گزارش افکارنیوز،

علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود، به همین منظورتردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه ۱۷ خردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ خردادماه از محورهای" کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه" ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران، تصریح کرد: در محور کرج به چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعدازظهر روز جمعه ۱۹ خردادماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۰ خردادماه از "کرج" به سمت "مرزن آباد" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۵ بعد ازظهر تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
سرهنگ قدمی، خاطر نشان کرد: در محور هراز تردد کلیه تریلر‌ها در این محور ممنوع می‌باشد و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۱۸ و ۱۹ خردادماه از این محور ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران، همچنین اظهار داشت: در محور فیروزکوه هم تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۱۹ خردادماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می‌باشد.
رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.