به گزارش افکارنیوز،

منصور روشناسی گفت: پیش از این جلسات شورای عالی استان‌ها را در محل مجلس قدیم برگزار می‌کردیم، اما برای برگزاری مجدد این جلسات در دور جدید نیاز به دریافت برخی استعلامات بود.

وی افزود: برای برپایی پنجمین دوره جلسات شورای عالی استان‌ها باید تاییده دریافت می‌کردیم به همین خاطر به علت نزدیک بودن به زمان برگزاری جلسات شورای جدید در هفته اول دی ماه، پیش‌تر این اقدام صورت گرفت.

معاون اجرایی و اداری شورای عالی استان‌ها با تاکید بر بلاتکلیفی در برگزاری جلسات شورای عالی استان‌ها در محل مجلس قدیم اظهارکرد: در رابطه با برگزاری جلسات شورای عالی استان‌ها در دوره پنجم در محل مجلس قدیم ابهاماتی وجود دارد.

روشناسی ادامه داد: با توجه به اینکه طی ماه‌های گذشته جلسات شورای عالی استان‌ها برگزار نشده است ما نامه نگاری‌هایی را با رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون اجرایی مجلس در رابطه با ساختمان مجلس قدیم داشته ایم.

وی از بی پاسخ ماندن جواب نامه‌های ارسالی به مجلس خبرداد و تصریح کرد: هنوز پاسخی از سوی مسئولان مجلس شورای اسلامی در رابطه با تحویل محل مجلس قدیم به شورای عالی استان‌ها به دبیرخانه این شورا ارسال نشده است.

معاون اجرایی و اداری شورای عالی استان‌ها با اشاره به ارائه درخواست شورای عالی استان‌ها به مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تصمیم گیری اذعان کرد: مقرر شده در رابطه با تحویل محل مجلس قدیم به شورای عالی استان‌ها برای برگزاری جلسات، مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم گیری نهایی را داشته باشد.