به گزارش افکارنیوز،

عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به حضور قالیباف در شهرداری تهران گفت: در آن شاهد یک مدیر جهادی در شهر بودیم و اتفاقات خوبی در شهر انجام می‌گرفت از جمله راه اندازی خط ۷، اما مدیران شهری اصلاح طلب ترمز خدمت رسانی را کشیدند.

ابوالفضل قناعتی با اشاره به رهاسازی خط ۷ مترو تهران توسط مدیریت شهری اصلاح‌طلبان اظهار کرد: شورای شهر تهران در دوره چهارم توسعه حمل‌و نقل عمومی را در دستور کاری خود قرار داد.

وی تصریح کرد: در روز‌های که هوای تهران آلوده بود تعداد مرگ و میر نیز افزایش یافته بود.

قناعتی ادامه داد:در دولت احمدی نژاد نگاه خوبی به توسعه حمل‌و نقل عمومی نشده بود و دولت به تعهدات خود در خصوص تامین اعتبارات عمل نمی‌کرد و این در حالی بود که دولت روحانی هم در این بخش به تعهدات خود عمل نکرد ضمن اینکه نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم توجه‌ای به توسعه حمل و نقل عمومی نداشت.

عضو سابق شورای شهر تهران بیان کرد: اعضای اصولگرا و اصلاح طلب در شورای شهر تهران در دوره قبل همکاری خوبی را برای توسعه خطوط مترو تهران و خط ۷ داشتند.

وی اضافه کرد:در دوره قبل حضور یک شهردار جهادی موجب اتفاقات خوبی در سطح شهر تهران شد و کمیسیون حمل‌و نقل شورای شهر تهران پیگیری‌ها لازم را داشت و هر ماه شاهد بهره‌برداری از یک ایستگاه جدید بودیم.

قناعتی با اشاره به توقف خط ۷ مترو تهران آن را سیاسی دانست و گفت: این اقدام به شهروندان ضرر زد.