به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در رابطه با دستگیری دو قاچاقچی حامل مواد مخدر که قصد وارد کردن ماده مخدر تریاک به پایتخت را داشتند، گفت: در پی گزارشات مردمی به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ مبنی بر ورود مواد مخدر از استان های شرقی کشور به تهران بزرگ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پایگاه چهارم پلیس مواد مخدر  قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات، مشخص شد که دو قاچاقچی با استفاده از یک کامیونت ایسوزو در پوشش بار میوه و تره بار اقدام به قاچاق و ترانزیت مواد مخدر از استان کرمان به پایتخت کرده اند.

کشف بار میوه های تریاکی ترانزیت شده در تهران/ بار کرمان به مقصد نرسید

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: پس از آن که نتیجه تحقیقات در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت، یک تیم عملیاتی به محورهای مواصلاتی شرق پایتخت جهت شناسایی حاملان مواد مخدر مورد نظر اعزام شدند و پس از چند ساعت گشت زنی در بزرگراه آزادگان موفق به شناسایی و دستگیری این دو نفر شدند.

وی در ادامه گفت: ماموران پس از دستگیری حاملان مواد مخدر پس از بررسی و بازرسی از کامیونت مورد نظر موفق به کشف 22 کیلوگرم تریاک شدند که در زاپاس خودرو جاساز شده بود.

سرهنگ بخشنده در پایان گفت: پس از بازجویی های به عمل آمده از این دو قاچاقچی، هردوی آنها جهت بررسی پرونده شان به دادسرا معرفی شدند.