به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ "پیمان لطیفی" رئیس کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی گفت: ساعت ۲۳:۰۰ یکشنبه یازدهم اسفند امسال مردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از به سرقت رفتن خودرو پژواش در خیابان جمالزاده خبر داد و به دنبال آن سریعا تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

اخبار اجتماعی - وی افزود: ماموران با حضور در محل با پدر و مادری آشفته و نگران روبه رو شدند و پدر جوان اظهار داشت، همسرش برای خرید از خودرو پیاده شده بود و پسر ۲ ماهه اش نیز در صندلی عقب خواب بود و خودش نیز در حالی که ماشین روشن بود لحظاتی از خودرو پیاده شد و چند قدمی نرفته بود که در همین لحظه ناگهان ۲ جوان سوار بر خودرو شده و با سرعت پا به فرار گذاشتند.

رئیس کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع مشخصات خودرو به گشت‌های پلیسی مخابره شد و در ادامه زن جوان که بی تابی می‌کرد عنوان کرد، گوشی موبایلش را داخل خودرو جا گذاشته که در این مرحله یکی از ماموران با تلفن همراه زن جوان تماس گرفت.

این مقام پلیسی ادامه داد: در این تماس یکی از سارقان گوشی موبایل را جواب داد و مامور پلیس شروع به صحبت می‌کند و سارق ادعا می‌کند حال بچه خوب است و خودرو را تا لحظاتی دیگر یک کوچه بالاتر از کلانتری و پشت خودرو کامیون پارک می‌کند و برای اینکه بچه سرما نخورد بخاری خودرو را نیز روشن گذاشته است.

سرهنگ لطیفی گفت: به این ترتیب ماموران همراه با پدر و مادر کودک به محل مراجعه کرده و خودرو کشف و کودک ۲ ماهه نیز به آغوش خانواده باز گشت.

کلانتری محله انقلاب اسلامی در پایان از مردم خواست که در زمان ترک خودرو هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و هیچ وقت خودرو را به حالت روشن حتی برای یک لحظه ترک نکنند و در زمانی که فرزندشان داخل ماشین است حتما یکی از اعضای خانواده همراه وی داخل خودرو بماند.