به گزارش افکارنیوز،

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در مراسم آیین افتتاح پروژه‌های جهادی یگان ویژه که صبح امروز (۳ اردیبهشت ماه) افتتاح شد، اظهار کرد: رمز موفقیت ملت ایران اصول و مبادی بر گرفته از دین مبین اسلام بوده است.

اخبار اجتماعیفرمانده یگان‌های ویژه ناجا افزود: همه‌ دنیا می‌داند که جمهوری اسلامی ایران در خدمت کردن به مردم پیش قدم بوده است.

او بیان کرد: گروه‌های جهادی و مردمی از امکانات خود برای مردم استفاده می‌کنند و همیشه این صحنه‌ها را به یاد خواهیم داشت.

سردار کرمی با بیان اینکه امروز برای یگان‌های ویژه یکی از روز‌های افتخار آمیز است، گفت: همیشه خدمت رسانی به مردم را در اولویت قرار دادیم.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا افزود: امروز هم از خدمات رسانی به مردم جا نماندیم و ما اولین یگانی بودیم که ۱۰ اسفندماه وارد مبارزه با کرونا شدیم.

او ادامه داد: ۷۹ شهر را از ۱۰ اسفند به بعد ضدعفونی کردیم و ۷۶۵ دستگاه آب پاش ما فعالیت داشتند و ۱۲ هزار و ۵۵۳ کیلومتر را ضد عفونی کردیم.

سردار کرمی گفت: تا کنون نزدیک به ۲۰۰ هزار ماسک تولید شده و طرح خوبی را به‌ عنوان امید به آینده در سایه مهدویت ایجاد کردیم.

او بیان کرد: واحد‌های ما در ۱۱۹ واحد برنامه‌هایی را ایجاد کردند و موجب خوشحالی مردم شدند.

فرمانده یگان ویژه ناجا افزود:حدود ۵۰ پروژه را امروز در کشور افتتاح کردیم و این افتخار بزرگی است که برای اولین بار در یگان ویژه رخ داد.

سردار کرمی گفت: ۶۰۶۱ متر مربع اندازه طرح‌ها بوده گفت: بالغ بر ۱ میلیارد تومان خود نیرو‌ها کمک کرده اند.

او بیان کرد: به ۵ هزار خانواده پک‌های حمایتی به ارزش ریالی ۳۰۰ هزار تومان ارائه کردیم.