به گزارش افکارنیوز،

به همت مجمع خیرین استان تهران و با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد، ۱۰۰ هزار بسته معیشتی برای نیازمندان تهیه شد که ظهر امروز در مراسمی نمادین ۳۰۰ بسته از آن برای توزیع به هلال احمر استان تهران تحویل شد.

اخبار اجتماعی- محسن ولیئی مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران در این مراسم اظهار کرد: مجمع خیرین استان تهران با همکاری مرکز رسیدگی امور مساجد و جمعیت هلال احمر استان تهران نسبت به تهیه و توزیع اقلام معیشتی مورد نیاز برای نیازمندان اقداماتی را به همراه خیران انجام داده است.

وی ادامه داد: این اقلام در ۱۰۰هزار بسته کالای مورد نیاز برای نیازمندان در قالب طرح مواسات و همدلی که از سوی رهبر معظم انقلاب تأکید شده، تهیه و آماده توزیع است.

مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران بیان کرد: امروز با حضور خیران و مسؤولان یک هزار و ۴۰۰ بسته در منطقه جنوبی تهران توزیع خواهد شد.

ولیئی افزود: این بسته‌ها  برای کمک به معیشت بیماران کرونایی و افرادی که از بیماری ‌‌کرونا آسیب دیده‌اند تهیه شده که پس از تهیه این بسته‌ها به هلال احمر واگذار که بین بیماران خاص و آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا توزیع خواهد .

۵هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان تهران توزیع شد

شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در این خصوص اظهار کرد: با تأکید مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمعیت هلال احمر برای هماهنگی به منظور تأمین اقلام کمک معیشتی برای افراد آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا در سطح کشور اقدام و در هلال احمر استان تهران از حدود دو هفته قبل نیز اقداماتی را در راستای تهیه بسته‌های معیشتی با کمک خیرین انجام و خوشبختانه ۵ هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا در استان تهران توزیع شد.‌

وی ادامه داد: متأسفانه در استان تهران  حدود ۱۰۰هزار بیمار خاص و بیمار سرطانی وجود دارد که نسبت به سایر نقاط کشور آمار بسیار بالایی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ابراز داشت: با همت خیران موفق شدیم ۱۰۰هزار بسته بهداشتی نیز برای بیماران تهیه که از هفته گذشته در حال توزیع است.

فتحی یادآور شد: کار شناسایی نیازمندان در تهران انجام شده و بسته‌های معیشتی که با همت مجمع خیرین استان تهیه است به زودی بین این عزیزان توزیع خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: کمک‌های جمعیت هلال احمر حتی بعد از ماه رمضان و تا پایان شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.