به گزارش افکارنیوز،

سردار حسین اشتری در حاشیه برگزاری رزمایش همدلی مومنانه در جمع خبرنگاران با تبریک میلاد باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه؛ ماه رمضان در پیش است، ماه انفاق و ایثار، چه خوب است که یک رزمایش گسترده ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان؛ همکاران بنده نیز در اقصی نقاط کشور چون آحاد مردم به این فرمایش حکیمانه رهبری لبیک گفتند.

اخبار اجتماعیوی افزود: همکارانم در اقصی نقاط کشور کمک‌های مومنانه و داوطلبانه خود را برای کمک به نیازمندان تقدیم کردند و امروز شاهد هستیم که ده ها هزار بسته معیشتی برای کمک مومنانه به نیازمندان توسط فرماندهان و نیروهای پلیس تهیه شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از برنامه ریزی ها و اقدامات سازمان عقیدتی سیاسی ناجا جهت برگزاری چنین رزمایش مومنانه ای، یادآور شد: بخش اعظمی از این بسته‌های معیشتی توسط فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تهیه شده و انصافاً مشارکت داوطلبانه نیروهای پلیس در برگزاری این رزمایش مومنانه بسیار خوب است.

سردار اشتری ادامه داد: تهیه چنین بسته‌های معیشتی در راستای کمک مومنانه به نیازمندان ، صرفاً محدود به این برنامه و یا اقدامات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیست بلکه در فرماندهی مرزبانی، یگان ویژه، همه پلیس‌ها و رده‌های تخصصی و فرماندهی انتظامی استان‌های کشور برای برگزاری چنین رزمایشی و تهیه بسته‌های معیشتی کمک به نیازمندان، برنامه ریزی و اقدام شده است.

وی تاکید کرد: پلیس در تمام عرصه‌ها و صحنه‌ها در خدمت مردم است و امروز نیز با برگزاری رزمایش همدلی مومنانه، دغدغه خود را برای کمک به نیازمندان و البته لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری به نمایش گذاشت.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: شماره حسابی توسط سازمان عقیدتی سیاسی ناجا جهت دریافت کمک‌های داوطلبانه نیروهای پلیس برای پیوستن به این رزمایش مومنانه اعلام شده است که خوشبختانه همکارانم در سراسر کشور استقبال خوبی کرده اند و کمک‌های خود را به این حساب واریز می‌کنند و ان شاء الله روند تهیه بسته‌های معیشتی برای مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان ادامه دارد.