به گزارش افکارنیوز،

دکتر پرویز یزدانپناه با بیان اینکه ۳ بیمار نیز در بخش آی سی یو بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان کامل بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۷۴۰ بیمار گزارش شده است.

اخبار اجتماعی- وی از افزایش آمار قربانیان کرونا  در استان خبر داد و اظهارکرد: متاسفانه بیمار هم استانی مبتلا به کرونا که دارای بیماری زمینه ای بود نیز در ۲۷ خردادماه ۹۹  در بیمارستان شهید جلیل یاسوج فوت شد که با احتساب این مورد فوتی، شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: امروز نیز جواب ۲۸۲ نمونه از آزمایشگاه سلولی مولکولی دریافت شد که تعداد موارد مثبت مانند روزهای قبل روندی صعودی داشته است. 

وی یادآور شد: کرونا بیماری ناشناخته ای است که در بدن هر فرد، اعمال و رفتار متفاوتی دارد اما نگرانی ما از بیمارانی است که بدون داشتن علائم مشخص، این بیماری را به دیگران منتقل می‌کنند.
دکتر یزدانپناه بیان کرد: با توجه به سیر صعودی بیماری در کشور و استان، همه افراد ملزم به استفاده از ماسک و وسایل حفاظتی به خصوص در مکان های عمومی؛ به خصوص در ادارات هستند.