به گزارش افکارنیوز،

محسن فتحی عضو هیئت‌‌رئیسه کمیسیون بهداشت و  درمان مجلس شورای اسلامی  با اشاره به جزئیاتی از جلسه امروز(سه‌شنبه، 31 تیر 99) این کمیسیون، گفت: در این جلسه که با حضور آقای نمکی وزیر بهداشت برگزار شد، آقایان میرسلیم و روح‌الامینی سوالات‌شان از وزیر بهداشت درباره وضعیت بیماری کرونا و اقدامات وزارت بهداشت در این زمینه را مطرح کردند.

اخبار اجتماعیوی افزود: در بخش دیگری از این جلسه، آقای نمکی توضیحاتی در پاسخ به سوالات آقایان میرسلیم و روح‌الامینی درباره اقدامات وزارتخانه متبوعش برای مهار بیماری کرونا ارائه داد که در نهایت نمایندگان سوال‌کننده قانع شدند.

عضو هیئت‌‌رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس تصریح کرد: آقای نمکی در  این جلسه درباره اقدامات وزارت بهداشت در حوزه مقابله و مهار بیماری کرونا توضیحاتی به نمایندگان مجلس ارائه و عنوان کرد که از همه ظرفیت‌های کشور و دولت برای مهار این بیماری تاکنون استفاده شده و در آینده نیز استفاده خواهد شد.

فتحی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت در این جلسه، تنها راه موثر در مهار بیماری کرونا را، رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی آحاد مردم، کسبه و مشاغل عنوان و توصیه کرد که همگان برای حضور در اماکن عمومی حتما از ماسک استفاده کنند.