به گزارش افکارنیوز،

رضیائیان کارشناس هواشناسی،  با بیان اینکه در سه روز آینده در سواحل دریای خزر و برخی از استان ها از جمله خراسان شمالی،  سمنان، البرز، شاهد بارش هایی به صورت رگبار خواهیم  بود گفت: هشدارهایی را برای امروز برای برخی  استان‌های شمالی کشور ارائه کرده ایم چراکه بارش‌ها در این ایام به صورت  رگباری و ناگهانی است.

اخبار اجتماعی - این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه در جنوب و شرق خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان شاهد وزش باد خواهیم بود ادامه داد: همچنین سامانه بارشی در روز جمعه و شنبه استان های جنوب سیستان و بلوچستان را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد و شاهد بارش هایی در جنوب کشور خواهیم بود.

ضیائیان تصریح کرد: در روزهای جمعه و شنبه شاهد افزایش ۴ تا ۸ درجه دما در نوار شمالی کشور خواهیم بود که این افزایش دما تا اواسط هفته ادامه خواهد داشت.

این کارشناس هواشناسی بیان کرد: همچنین دریای عمان مواج خواهد بود و از اواخر روز جمعه شاهد افزایش دما در استان های ساحلی کشور خواهیم بود.

ضیائیان با بیان اینکه برای استان تهران پدیده خاصی پیش بینی نمی شود گفت:  روز جمعه در ارتفاعات تهران احتمال افزایش ابر، بارش‌ پراکنده باران و رگبار و رعد برق وجود دارد.