به گزارش افکارنیوز،

هفته بیست‌ و پنجم لیگ برتر فوتبال که از روز جمعه آغاز شده، روز شنبه و یکشنبه نیز ادامه پیدا می‌کند که در یکی از دیدارهای روز یکشنبه تیم سپاهان به دیدار تیم استقلال تهران می‌رود.

تیم سپاهان که در لیگ برتر شرایط بدی را تجربه می‌کند و در جمع قعرنشین‌ها حضور دارد، در لیگ قهرمانان آسیا نیز با شکستی که برابر لوکوموتیو متحمل شد، در آستانه حذف زودهنگام از این رقابت‌ها قرار گرفته است تا ناکامی‌هایش تکمیل شود.

تیم اصفهانی وضعیت بدی را این روزها از لحاظ شرایط نتیجه‌گیری تجربه می‌کند و خبرهای ناخوشایندی نیز از اردوگاه این تیم به گوش می‌رسد که می‌تواند منشأ حاشیه‌های جدیدی برای این تیم باشد.

بر اساس خبرهایی که روز جمعه رسانه‌ها مخابره کردند، در جریان تمرینات این تیم، محرم نویدکیا با استیماچ سرمربی این تیم درگیری لفظی پیدا کرده است که در صورت صحت این خبر، باید منتظر وقوع بحران تازه‌ای در این تیم باشیم زیرا شرایط محرم با یک بازیکن معمولی متفاوت است و مدیران باشگاه نمی‌توانند رفتاری که با هادی عقیلی داشتند را با محرم تکرار کنند.

در آن‌ سوی میدان، تیم استقلال تهران برای رسیدن به صدر نیازمند هر سه امتیاز بازی با سپاهان است و شاگردان پرویز مظلومی برای کسب هر سه امتیاز بازی به میدان می‌روند که این مسئله کار تیم اصفهانی را دشوارتر خواهد کرد.

به گزارش فارس، در فصل‌های گذشته دیدار سپاهان با استقلال همواره از حساسیت بالایی برخوردار بود، تا جایی که نتیجه به‌ دست‌ آمده در این دیدار، تعیین‌کننده سرنوشت قهرمانی بود اما برای دیدار روز یکشنبه، زردهای اصفهانی، برای بقا نیاز به نتیجه‌ گرفتن در این مسابقه حساس دارند.

به گزارش فارس، برنامه کامل هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر به شرح زیر است:

شنبه 21 فروردین

ملوان بندرانزلی – پرسپولیس- ورزشگاه تختی انزلی ساعت 17 و 30 دقیقه

نفت تهران - پدیده خراسان - ورزشگاه تختی ساعت 17 و 30 دقیقه

یکشنبه 22 فروردین 95

ذوب‌آهن - تراکتورسازی تبریز - ورزشگاه فولادشهر ساعت 17

استقلال تهران - فولاد مبارکه سپاهان – ورزشگاه آزادی ساعت 19