به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام ناصر موسوی‌لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، با بیان اینکه 72 کیلومتر از مسیر اردستان به اصفهان در حوزه شهرستان اردستان قرار دارد و تاکنون 32 کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است، اظهار داشت: 23 کیلیومتر از این مسیر در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید و 17 کیلومتر از این مسیر تا پایان سال 96 اجرا خواهد شد که با تصمیم صورت گرفته مناقصه آن تا 15 روز دیگر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه با اجرای خط انتقال آب اصفهان به نطنز مشکل آب منطقه اردستان هم حل خواهد شد، تصریح کرد: تسریع در انجام پروژه انتقال پساب فاضلاب اردستان به کارخانه فولاد و همچنین جابجایی چاه آب برای راه اندازی این واحد صنعتی از مصوبات جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه در حوزه ورزش و جوانان مقرر شد طی بازدید صورت گرفته از چمن ورزشگاه 17 شهریور اردستان اعتبار لازم برای مرمت و بازسازی آن در نظر گرفته شود، خاطرنشان کرد: تا 15 روز آینده عملیات خاک برداری این طرح شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مقرر شد ظرف 20 روز آینده ورزشگاه نقش جهان به بهره برداری برسد، افزود: در آذرماه نخستین مسابقه لیگ برتر در این ورزشگاه انجام خواهد شد.

موسوی لارگانی در ادامه با بیان اینکه در حوزه بنیاد مسکن استان اصفهان رتبه نخست را در زمینه تنظیم اسناد روستایی دارد، تصریح کرد: با توجه به اجرای طرح نهضت آسفالت روستایی درخواست سهمیه قیر استان اصفهان را در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهیم کرد.