امروز (یکشنبه ۲۱ دی) شاخص کل در ابتدای معاملات دومین روز کاری بورس در هفته جاری بر خلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و کار خود را با رشد ۲۳ هزار واحدی و با صف خرید در نمادهای سنگین آغاز کرد. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه با رشد ۲۰ هزار و ۸۲۲ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۰۶ هزار و ۷۱۴ واحد رسید و به کانال ۱.۳ میلیونی برگشت تا پایان معاملات شاخص کل ۱.۶۲ درصد و شاخص هم‌وزن ۱.۴۹ درصد رشد کردند که نشان می‌دهد شرکت‌های کوچک و بزرگ در کنار هم این رشد را رقم زدند.

در پایان معاملات امروز نمادهای ولپارس، برکت، شتران، فملی، شپنا، خودرو و کاما پر تراکنش‌های بازار بودند. نمادهای فولاد، شستا، فارس، وغدیر، فملی، شپنا و خودرو بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

ارزش پورتفوی بورسی  سهام عدالت  ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۱۳۵ هزار و ۱۰۳ تومان افزایش یافت و به ۸ میلیون ۵۵۲ هزار و ۷۲۳ تومان رسید. در معاملات دیروز ارزش این سهام عدالت به ۸ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۶۲۰ تومان رسیده بود، اما رشد امروز بازار سرمایه موجب شد که سهام موجود در سبد بورسی سهام عدالت ۱.۶ درصد افزایش یابد. بر این اساس، ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت آزاد شده نیز به ۵ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۶۳۳ تومان رشد کرد.

 

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۲.۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۳۴۰ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۲.۰۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۳۰۱ تومان معامله شد.