امروز (شنبه ۹ اسفند) ریزش ۳۸۸۲ واحدی شاخص کل بورس در ابتدای معاملات اولین روز کاری بورس در هفته جاری این نماد را به ارتفاع یک میلیون و ۲۰۱ هزار واحد رساند و این روند تا پایان روز ادامه داشت تا جایی که شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۱۱ هزار و ۸۵۵ واحدی معادل ۰.۹۸ درصد به یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۹۷۶ واحد رسید.
امروز نماد بوعلی، فولاد، سیتا، امین، ثشرق، وبملت و ساربیل در گروه نماد‌های پُر تراکنش قرار گرفتند و نماد‌های موثر در شاخص هم فملی، فولاد، فارس، شستا و کگل بود.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، ارزش  سهام عدالت  به ۷ میلیون و ۸۸۷ هزار و ۷۷۲ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱.۴ درصد معادل ۱۱۷ هزار و ۳۹ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۳۲ هزار و ۶۶۳ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۹ اسفند ماه ۹۹

 
ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۴۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۷۸۵ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۷۵۷ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۶۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار و ۶۱۵ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۹ اسفند ماه ۹۹