سومین مرحله از پیش‌فروش تارا و فروش فوری دناپِلاس توربواتوماتیک امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹ در سایت و سامانه فروش اینترنتی ایران خوردو آغاز شده است. متقاضیان خوردو تارا  در دو مدل دستی و اتوماتیک برای خرید آن به صورت پیش فروش با تحویل یکساله می توانند به آدرس اینترنتی https://esale.ikco.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است پیش فروش تارا ایران خوردو از امروز چهارشنبه 13 اسفند 99 به مدت 4 روز ادامه دارد. با توجه به استقبال و درخواست مشتریان، مرحله سوم طرح پیش فروش خودرو تارا ، محصول جدید ایران خودرو از فردا سیزدهم اسفند ماه به مدت چهار روز به اجرا گذاشته می شود.

 

ویژگی خودرو تارا ایران خودرو در سومین مرحله از پیش فروش ایران خودرو در اسفند 99

در این طرح، خودرو تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه شده است و موعد تحویل این خودرو به ترتیب از مهرتا اسفند ( نوع دستی ) و بهمن و اسفند ( اتوماتیک ) سال آینده تعیین شده است.

 

ایران خودرو

 

قیمت تارا ایران خودرو در سومین مرحله از پیش فروش ایران خودرو

 

در طرح پیش فروش مبلغ پیش پرداخت خودرو تارا با گیربکس دستی یک میلیارد و 435 میلیون ریال و با گیربکس اتوماتیک یک میلیارد و 925 میلیون ریال است . همچنین دراین طرح سود مشارکت و انصراف محاسبه نخواهد شد.

 

زمان تحویل تارا ایران خودرو در طرح پیش فروش ایران خودرو

 

گروه صنعتی ایران‌خودرو، همزمان با اجرای چهاردهمین مرحله از فروش فوق‌العاده دو محصول خود، سومین مرحله از پیش‌فروش خودروی تازه وارد خودرو " تارا" را در دو مدل دستی و اتوماتیک به مرحله اجرا گذاشته است که براساس آن موعد تحویل تارا با گیربکس دستی، مهر الی اسفند ۱۴۰۰ و خودرو تارا با گیربکس اتوماتیک بهمن الی اسفند ماه ۱۴۰۰ خواهد بود. قیمت هر دو نوع این خودرو، مطابق با زمان قیمت خودرو در روز تحویل خواهد بود.

 

مبلغ پیش پرداخت تارا ایران خودرو در طرح پیش فروش ایران خوردو اسفند 99

میزان پیش‌پرداخت لازم برای برندگان این مرحله از پیش‌فروش تارا به تفکیک نوع گیربکس به شرح زیر است:

 

پیش فروش تارا ایران خودرو

 

زمان ثبت نام تارا ایران خودرو و زمان پایان ثبت نام اسفند99

این گروه خودروسازی در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و با هدف تسریع در مشارکت متقاضیان خرید محصولات، ثبت‌نام برای هر دو طرح ( پیش‌فروش یکساله تارا و فروش فوق‌العاده دناپلاس توربواتوماتیک و وانت آریسان دوگانه‌سوز) را از امروز (چهارشنبه) آغاز کرده و به مدت چهار روز ( تا پایان روز شنبه ۱۶ اسفندماه) اجرا خواهد کرد.

 

واریز وجه تارا ایران خودرو اسفند 99

متقاضیان هریک از این طرح‌ها، می‌توانند در این مدت نسبت به ثبت‌نام خودرو موردنظر خود اقدام کنند. همچنان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از طرح‌های فروش ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

قرعه کشی تارا ایران خودرو در طرح پیش فروش تارا ایران خودرو

همانند روال طرح‌های قبلی، پس از پایان مهلت ثبت‌نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انجام و اسامی نفرات برگزیده پس از گذشت حداکثر سه روز از پایان زمان ثبت نام، اعلام خواهد شد. پس از آن نیز مشتریان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا تمام مبلغ خودروهای طرح فروش فوق‌العاده و مبلغ علی‌الحساب خودرو تارا در طرح پیش‌فروش را واریز کنند. طبیعتا عدم واریز در مدت مذکور، به منزله انصراف خواهد بود.