ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۱۷ اسفند ماه در ادامه آمده است.

 بورس تهران که مدتی در مدار منفی معامله میشد، امروز شاهد پایان مثبت بورس بودیم. به طوری که شاخص کل در جریان معاملات امروز با صعود ۵ هزار و ۸۶۰ واحدی (معادل ۰.۵۰ درصد رشد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۸۴ واحد قرار گرفت و نماد‌های کوچک‌تر بازار بعد از یک صعود دوباره نزولی شدند و شاخص هم‌وزن منفی شد و با افت ۹۲ واحدی، ۴۳۰ هزار و ۸۵۱ واحد را ثبت کرد.

در پایان معاملات امروز نماد‌های اپال، برکت، شپنا، شستا، فملی، شتران و وتجارت پر تراکنش‌های بازار بودند. نماد‌های فولاد، وغدیر، فخور، شبندر و شپنا بیشترین تاثیر مثبت و فملی و وامید بیشترین تاثیر منفی را در روند شاخص کل بورس داشتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، ارزش  سهام عدالت  به ۷ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۲۴۸ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۸ درصد معادل ۶۶ هزار و ۴۱۰ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۴۷ هزار و ۱۴۸ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۷ اسفند ماه ۹۹

 

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۳.۳۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۸۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۸۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۴.۳۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۲۳۰ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۷ اسفند ماه ۹۹