بازار بورس امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ماه ۹۹ در دومین روز کاری در هفته جاری همچون روز گذشته، مثبت و سبز پوش بود و تقاضای خرید نماد‌های بزرگ و شاخص ساز موجب صعود ۱۵ هزار و ۷۶۳ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن به کانال یک میلیون و ۲۴۵ هزار و ۱۴۰ واحد شد. نماد‌های کوچک بازار بورس نیز شرایط خوبی داشتند و شاخص کل هم وزن بورس نیز ۱۰۲۷ واحد رشد کرد.
شاخص کل ۱.۲۸ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۲۴ درصد رشد کردند که نشان می‌دهد شرکت‌های کوچک و بزرگ در کنار هم این رشد را رقم زدند
در پایان معاملات امروز نماد‌های اپال، خودرو، خساپا، شپنا، شستا و خگستر پر تراکنش‌های بازار بودند. نماد‌های فارس، کگل، کچاد، خودرو، پارسان، وبملت و ومعادن بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۸ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۱۰۸ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۷ درصد معادل ۱۴۳ هزار و ۲۱۸ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۴ هزار و ۶۴ تومان رسیده است.

افزایش ارزش سهام عدالت در بازار امروز

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۶۵ درصدی نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته ۱۴ هزار و ۷۸۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۶۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۴۴۶ تومان معامله شد.

افزایش ارزش سهام عدالت در بازار امروز