شاخص بورس برای سومین روز متوالی کار خود را با روند صعودی آغاز کرد و بیش از ۱۰ هزار واحد رشد کرد، اما در ادامه دوباره صف‌های فروش بیشتر شدند و از سرعت رشد شاخص کاسته شد. در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه شاخص با رشد چهار هزار و ۴۵۲ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۹۸۰ واحد رسید. امروز شاخص کل ۰.۳۸ درصد رشد کرد، اما شاخص هم‌وزن با کاهش ۰.۳۳ درصد به کار خود پایان داد.
«فارس»، «شبندر» و «شپنا» سه نماد تاثیرگذار در رشد شاخص کل بودند. همچنین «برکت»، «شپنا»، «فملی» هم سه نماد پرتراکنش بورس امروز لقب گرفتند.

همزمان با رشد شاخص کل  بورس ، ارزش سبد سهام عدالت مثبت شد و به همت رشد ۳ گروه اصلی این سبد یعنی «فلزات اساسی»، «فرآورده‌های نفتی» و «محصولات شیمیایی» رشدی ۰.۵ درصدی داشت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۷ میلیون و ۸۳۴ هزار و ۳۵۹ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۵ درصد معادل ۴۴ هزار و ۹۲۴ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۶۱۵ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۲۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۱۹۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۹۵۶ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰