شاخص کل  بورس  تهران در ساعات اولیه معاملات امروز کار خود را با روند نزولی آغاز کرد و سرخپوش شد و تا مرز سقوط به کانال ۱.۲ میلیونی هم قرار گرفت، اما از نیمه بازار افزایش تقاضا و تغییر روند به صعودی در اغلب نماد‌ها را شاهد بودیم و در پایان معاملات با رنگ سبز شاخص‌ها به کار خود خاتمه دادو با رشد ۱۶۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۳۰۵ هزار واحد قرار گرفت. نماد‌های «میدکو»، «پارس» و «رمپنا» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند و «فولاد»، «فارس» و «وغدیر» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند.  «ومدیر»، «ولکار»، و «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.


ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۸ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۳۵۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۱ درصد معادل ۱۳ هزار و ۵۱۱ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۷۸ هزار و ۸۱۱ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت امروز ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ چقدر شد؟

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۱۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۱۸۸ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۳۷ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۰۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۲۰۹ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت امروز ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ چقدر شد؟