پیگیر تامین اراضی برای پروژه های نهضت ملی مسکن در پرند هستیم

علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در شهر جدید پرند حدود ۷۵هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که در حال حاضر اراضی برای ۳۵هزار نفر مشخص شده است.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با توجه به آنکه حجم عمده ای از ثبت نام کنندگان نهضت ملی مسکن در پرند هستند و ما در شهر جدید پرند با مشکل کمبود اراضی روبرو هستیم بنابراین با توجه به ظرفیت و اراضی که وجود داشت برای ۳۵ هزار نفر تا به امروز عملیات اجرایی پروژه ها را آغاز کرده ایم.

او می‌گوید: در ابتدا باید اراضی در این بخش تعیین تکلیف شود و سپس به متقاضیان اعلام شود که اقدام به واریز آورده خود کنند.

جعفری بیان کرد: یکسری الحاقات جدید در شهرپرند وجود دارد همچنین تعدادی شهرک در اطراف تهران است که در حال برنامه ریزی برای تامین زمین در پرند هستیم  و امیدوار هستیم تا چند ماه آینده مشکل زمین متقاضیان باقی مانده در پرند به زودی برطرف می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی  گفت: با توجه به حجم زیاد متقاضیان  نهضت ملی مسکن در پرند و کمبود زمین پیگیری برای الحاقات و ایجاد ظرفیت های جدید در دستور کار است که امیدواریم به نتیجه برسد. 

گفتنی است امروز یکی از متقاضیان نهضت ملی مسکن پرند در فضای مجازی خود اعلام کرده بود که به علت کمبود زمین در پرند امکان واریز وجه برای آغاز عملیات اجرایی وجو  ندارد.

پیگیر تامین اراضی برای پروژه های نهضت ملی مسکن در پرند هستیم