به گزارش افکارنیوز، در حالی که هر روز گوشی‌های هوشمند زیادی راهی بازار می‌شود، اما همه آنها نمی‌توانند در رده بهترین‌ها قرار گیرند، اما برخی محصولات آنقدر پیشرفته‌اند و محبوب می‌شوند که حتی مدت‌ها پس از عرضه هم فروش زیادی دارند. در طول یک ماه گذشته سامسونگ Galaxy Note ۳ را معرفی کرد، اپل از دومدل آی‌فون پرده برداشت، ال‌جی G۲ را به بازار آورد و سونی پیشرفته‌ترین گوشی خود را با نام Xperia Z۱ رونمایی کرد که تقریبا همه این گوشی‌ها در رده بهترین‌های جدول گوشی‌های هوشمند قرار گرفته‌اند.

HTC One اگرچه چند ماهی است که به بازار عرضه شده، اما هنوز هم یکی از بهترین و محبوب‌ترین گوشی‌های دنیا است. iPhone ۵S جدیدترین محصول اپل است که یک ماه پیش وارد بازار شده است. این گوشی از تراشه ۶۴ بیتی بهره می‌برد، از دوربین هشت مگاپیکسلی برخوردار است و اگرچه صفحه نمایش آن خیلی بزرگ نیست، اما یکی از بهترین نمایشگرهای موبایلی را در میان گوشی‌های هوشمند دارد.

G۲ یکی از بهترین گوشیهای الجی است که از یک هفته پیش راهی بازار شد. Xperia Z۱ هم جدیدترین محصول سونی است. این گوشی به لحاظ دوربین ۲۰.۷ مگاپیکسلی خود شهرت یافته است. علاوه بر دوربین، Z۱ از ویژگیهایی همچون پردازنده Snapdragon ۸۰۰ بهره میبرد و یکی از بهترین گوشیهای ضدآب دنیا به شمار میرود.