به گزارش افکارنیوز، سید ناصر موسوی‌لارگانی افزود: اظهار‌نظرهای تیم اقتصادی دولت باعثایجاد نوسان در بازارهای ارز، طلا، خودرو و حتی نوساناتی در قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: تیم اقتصادی دولت یازدهم با وجود امیدواری‌ها و انتظاراتی که در جامعه ایجاد کرد، اما تاکنون در این زمینه موفق عمل نکرده است.

وی ادامه داد: نکته دیگر که قابل توجه این است که با وجود اینکه دولت در اوایل فعالیت خود وعده کاهش تورم و رشد اقتصادی را داد، اما شاهد کاهش نرخ تورم نبودیم؛ البته شاید اخیرا ثبات نسبی در بازار ارز و سکه ایجاد شده باشد، اما با توجه به کاهش نرخ ارز، باید شاهد کاهش کالاهای اساسی و سایر کالاهای وابسته به ارز مانند خودرو نیز باشیم.

لارگانی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو بود، افزود: در حال حاضر که قیمت ارز ثبات نسبی دارد، باید شاهد کاهش قیمت خودرو باشیم، اما متاسفانه شاهد این اتفاق نیستیم.

عضو كمیسیون اقتصادی مجلس تاكید كرد: اگر روند فعلی ادامه داشته باشد و تیم اقتصادی دولت اعم از وزارت اقتصاد، بانك مركزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاههای مرتبط اقدام و برنامهریزی جدی در این راستا نداشته باشند و دولت مرحله دوم هدفمندی را نیز اجرا كند، قطعا شاهد افزایش چشمگیر تورم خواهیم بود و دولت باید یك تجدید نظر در برنامه اقتصادی خود داشته باشد.