به گزارش افکارنیوز،

علیرضا منادی در خصوص موضوع قطعی برق ایستگاه راه آهن تهران توضیح داد: شخصا از صبح امروز در ایستگاه حاضر شدم و موردی از قطعی برق مشاهده نکردم و کار ایستگاه طبق روال روزانه و حرکت قطار‌ها بدون تاخیر در حال انجام است.

وی افزود: سایت راه آهن مجموعه بزرگی است و احتمال دارد قطعی برق مربوط به بخش خصوصی حاضر در محل ایستگاه بوده باشد که بعلت بدهی اتفاق افتاده باشد، اما تاثیری در برنامه کاری ایستگاه و حرکت قطار‌ها ندارد.

معاون مسافری راه آهن تهران با اشاره به روشن بودن تابلو‌های راهنما، گیت‌ها و پله‌های برقی و دیگر سیستم‌های ایستگاه تاکید کرد: ایستگاه راه آهن بدهی به شرکت توزیع نیرو ندارد.

این در حالیست که مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: برق یکی از چندین اشتراک شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به دلیل بدهی ۴۶۰ میلیون تومانی ­با هماهنگی این شرکت امروز به مدت دو ساعت قطع شد.

غلامرضا خیرخواه افزود: شرکت راه آهن ۴۶۰ میلیون تومان بدهی سنواتی­ و حدود ۲۵۰ میلیون بدهی جاری به شرکت توزیع برق تهران بزرگ دارد که چندین بار به دلیل ­بدهی سنواتی به این شرکت اخطار داده شد، اما اقدام به تسویه حساب نکردند.

وی گفت: امروز برق یکی از ساختمان‌های فرعی شرکت راه آهن به دلیل بدهی از ساعت ۱۲ تا ۱۴ قطع کردیم که قول دادند در روز‌های آینده بدهی خود را پرداخت کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ تاکید کرد: برق هیچ کدام از مجموعه اصلی و راهبردی راه آهن مانند ایستگاه راه آهن یا دیسپاچینگ آن قطع نشده است بلکه فقط برق روشنایی یکی از ساختمان‌های فرعی به دلیل بدهی قطع شد.