به گزارش افکارنیوز،

 عباس قبادی رئیس ستاد تنظیم بازار کشور در حاشیه دومین جلسه ستاد تنظیم بازار در سال ۹۸ در جمع خبرنگاران با اشاره به تامین کالاهای مصرفی مردم با توجه به نزدیک بودن به ماه مبارک رمضان گفت: برای تامین کالا‌های مورد نیاز ماه مبارک رمضان برنامه ریزی‌هایی صورت گرفته است و هیچ مشکلی در تامین و توزیع کالای مصرفی مردم وجود ندارد.

قبادی با بیان اینکه قیمت هیچ کالایی در ماه مبارک رمضان افزایش  نمی یابد، در تشریح حمایت های صورت گرفته از مناطق سیل زده، گفت: کالا‌های مصرفی مانند آرد، برنج، روغن، شکر، گوشت و ... برای مناطق سیل زده به صورت نامحدود تامین و به استان‌ها تحویل داده می شود تا در ایام ماه مبارک، شهروندان با مشکلی مواجه نباشند.

رئیس ستاد تنظیم بازار کشور در خصوص قیمت مصوب کالاهای مصرفی اظهار کرد: در سایت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  قیمت های مصوب مرغ، گوشت، شکر و ...  وجود دارد. ستاد تنظیم بازار با همکاری وزارت جهاد کشاورزی هر روز محصولات مورد نیاز مردم را در میادین میوه و تره بار کشور با قیمت مصوب توزیع می کند و قرار شد برای رفاه حال مردم با عرضه بیشتر محصولات قیمت ها را کنترل کنیم.