به گزارش افکارنیوز،

 محمود محمودزاده در پاسخ به این سوال که با توجه به داشتن تخصص در حوزه شهرسازی آیا برنامه خاصی در متحول کردن شهرسازی در کشور خواهید داشت یا خیر، گفت: طبیعتا اولویت اول حوزه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اجرا و اتمام طرح اقدام ملی تولید مسکن است اما طبیعتا با توجه به زیر بخش‌هایی که هست، شهرسازی هم جزء این  برنامه ها است.

اخبار اقتصادی- وی با اشاره به اینکه در حوزه برنامه‌ریزی مسکن تخصص دارد، گفت: امیدوار هستیم طرح اقدام ملی تولید مسکن را با سرعت بیشتر ادامه دهیم و قولی که وزیر راه و شهرسازی به رئیس جمهور داده است برای اتمام ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا سال 99 محقق شود.

*برنامه های وزارت راه و شهرسازی قائم به شخص نیست

محمودزاده در پاسخ به این سوال که معاون سابق مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از چند طرح با نام‌های "تام کاد"(تامین مسکن کارکنان دولت)، "تام فاز"(تامین مالی به روش فروش اقساطی زمین) و "تام اج"(تامین مسکن اجاره ای) خبر داده بود که قرار است برای خانه‌دار کردن مردم اجرایی شود، آیا این طرح‌ها ادامه خواهد یافت اظهار داشت: در این خصوص نمی‌توان فعلا اظهارنظر کرد؛ چراکه باید این طرح‌ها را مورد بررسی دقیق قرار داد.

وی افزود: قطعا روندی که وزارت راه و شهرسازی داشته است قائم به شخص نیست و برنامه‌‌ای است که باید انجام شود و ممکن است که یک اصلاحات و یا اضافه شدن به آن برنامه‌ها به وجود بیاید، اما در مجموع سیاست کلی قائم به شخص نخواهد بود و سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی است و با قوت انجام خواهد شد.

محمودزاده در پاسخ به این سوال که که با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات رو به اتمام است آیا برنامه خاص و جدیدی برای مستاجران خواهید داشت، گفت: از اوایل هفته آینده شاید بهتر بتوان در خصوص برنامه های مسکن و یا سایر موارد مربوط به حوزه مسکن و اجاره ارائه و استراتژی جدید را اعلام کرد.

روز گذشته اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حکمی «محمود محمودزاده» را سرپرست جدید معاونت امور مسکن و ساختمان این وزارتخانه و جایگزین مازیار حسینی منصوب کرد.