به گزارش افکارنیوز،

محسن وطن‌خواهی امروز در مراسم بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی هم‌زمان پروژه‌های عمرانی شهر جدید پرند که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در تشریح کلیات پروژه‌های شهر جدید پرند اظهار داشت: 38 پروژه امروز افتتاح و دو پروژه در پرند کلنگ‌زنی می‌شود. 

اخبار اقتصادی- وی ادامه داد: 38 پروژه بیش از 505 میلیارد تومان هزینه اجرا داشته است، ضمن آنکه 23 پروژه مسکن مهر و 15 پروژه اجرایی داریم. 

وطن‌خواهی افزود: این پروژه‌ها ترکیب و تنوع مناسبی در حوزه خدمات شهری دارند که شامل حوزه‌های درمان و بهداشت، فضای سبز، تأسیسات و تجهیزات شهری، اداری و انتظامی است. 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت:‌ آنچه که امروز برنامه ما را قابل اهمیت‌تر می‌کند، مشارکت با بنیاد تعاون وزارت دفاع است که در قالب طرح هیأت عاملی مسکن انجام شد و امروز در 3 هزار و 600واحد مسکن اقدام ملی مسکن کلنگ عملیات اجرایی به زمین می‌خورد که این پروژه، پروژه‌ای کامل از نظر محله‌سازی است و صرفا ساخت مسکن نیست.

وطن‌خواهی ادامه داد: در این پروژه دو مدرسه، یک مسجد، دو پارک بزرگ، فضای درمانی بزرگ، 7 مرکز تجاری و کلاً محله‌ای 130 هکتاری به صورت کامل اجرا می‌شود. 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند افزود: ما در دهه 80 تجربه‌ای موفق از همکاری با بنیادتعاون ستادکل نیروهای مسلح و وزارت دفاع داشتیم و امیدواریم با همت وزارت دفاع و پشتیبانی وزارت راه، این پروژه دومین پروژه موفق همکاری وزارت راه و وزارت دفاع باشد. 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند افزود: امروز 3 هزار و 600 واحد به ارزش 2 هزار و 400 میلیارد تومان (سرمایه‌گذاری) در قالب 595 بلوک مسکونی آغاز می‌شود.