به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری افکارنیوز در این خصوص نوشت: در میان نامزد‌های معرفی شده نام‌های سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا و عیسی آل کثیر از تیم فوتبال پرسپولیس ایران هم دیده می‌شوند.

دیگر خبر پربازدید با عنوان نقطه مشترک النصر عربستان و پرسپولیس، منتشر شده است.  به گزارش مشرق‌نیوز، بازیکنان جدیدی که پرسپولیس و النصر جذب در تابستان جذب کردند در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا درخشیده اند و این دلیل اصلی تاریخ سازی دو تیم در فصل جاری بوده است.

سومین اخبار پربازدید در خصوص پست هادی طباطبایی پیشکسوت استقلال در واکنش به کری خوانی های وزیر ارتباطات برای هواداران استقلال بود. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام، وی در این پست نوشت: آقای آذری جهرمی برد را به شما و هواداران شما تبریک میگم. استقلال قبل از اینکه به پاختاکور ببازه به خودش باخت. الان چند ساله به خودش می بازه دلایل آن هم معلوم.

تیم فوتبال النصر عربستان بدون بازیکن محروم در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس ایران بازی می‌کند. این مطلب نیز با بازدید زیادی روبرو شد.به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ، تیم فوتبال النصر عربستان روز گذشته با برتری ۲ بر صفر مقابل الاهلی عربستان، راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد و روز شنبه هفته آینده باید در این مرحله به مصاف پرسپولیس ایران برود.دیدار روز گذشته النصر در حالی برگزار شد که «عبدالفتاح عسیری» و «عبد الرحمن الدوسری» دو بازیکن این تیم یک کارت زرد داشتند و در صورت دریافت یک کارت دیگر، بازی با پرسپولیس را از دست می‌دادند.با این وجود، تنها کارت زرد النصر‌ در بازی با الاهلی به مهاجم برزیلی این تیم رسید و به این ترتیب نماینده عربستان در بازی با پرسپولیس محرومی نخواهد داشت.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار  پرسپولیس به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.