به گزارش اخبار حوادث شهر خبر،  خبرگزاری رکنا در این خصوص نوشت: ظهر پنجشنبه بیست‌وپنجم دی امسال چهار جوان برای تفریح به سد یخ‌زده برفخانه روستای طزرجان شهرستان تفت رفتند.سه نفرشان روی سطح یخ‌زده سد که شش متر عمق داشت، ایستادند تا نفر چهارم از آنها عکس یادگاری بگیرد که یخ زیر پایشان شکست و به زیرآب کشیده شدند. دوست‌شان که در حال عکاسی از آنها بود، سریع به سمت‌ آنها رفت و توانست یکی‌شان را نجات دهد اما دو نفر دیگر به نام‌های سعید و حسین زیرآب رفتند.

دومین خبر پربازدید حوادث در خصوص دردسرهای زن صیغه‌ای برای مهندس پولدار بود. به گزارش مشرق، مهندس پولدار که در زمان بیماری همسرش زنی را صیغه کرده بود فکر نمی‌کرد از سوی وی و دو مرد اجیر شده به اسارت درآید. زن صیغه‌ای بعد از بازداشت در بازجویی مدعی شد که شاکی حق و حقوق او را پرداخت نکرده است و به همین خاطر دو برادر خلافکار را به نام‌های فرزاد و فریبرز اجیر کرده تا از شاکی طلب او را بگیرند.

دیگر خبر پربازدید در خصوص تشییع جنازه با اسلحه در خرمشهر بود. به گزارش رکنا، به تازگی ویدیویی از مراسم تشییع جنازه در کوی آریا خرمشهر به اشتراک گذاشته شد که در این مراسم افراد محلی با کلاشینکف و اسلحه اقدام به تیراندازی کردند و به مدت 3 ساعت موجب ترس و وحشت بین مردم شدند.

در تصادف و واژگونی پراید در محور سیریز به یزد پسر بچه 6 ساله به کام مرگ تلخ فرو رفت. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش خبرگزاری رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان زرند در خصوص این اتفاق گفت: در تصادف یک دستگاه خودروی پراید در محور سیریز – بافق پسر بچه ۶ ساله دم جان باخت و ۲ نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار حوادث به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.