چاپخانه ها مانند گذشته نیستند.از زمان شروع کنترل اینترنت بر صنایع مبتنی بر خدمات ، این امر مورد توجه قرار گرفته است.چاپخانه اکنون به تجارت چاپ دیجیتال روی آورده است و در اینجا نحوه کار آن در آینده آورده شده است.

سیستم عامل های آنلاین:

همه کارها با گزینه های امروزی بصورت آنلاین انجام می شود و این به کسانی که می خواهند توپ را سریع بچرخند کمک می کند.قبل از چاپ کاتالوگ دیجیتال ، همیشه مراجعه به چاپخانه محلی بود و امیدوارم که بتوانند کارهای خود را به موقع انجام دهند.اکنون ، شما می توانید بصورت آنلاین در صفحه اول گوگل سایتهای که رتبه خوبی در سئو سایت دارند را نگاه کنید و نگاهی به سرویس چاپ دیجیتال بیندازید و در عرض چند دقیقه با سفارش خود جلو بروید.این سطح کنترل یک بازی را تغییر می دهد زیرا در گذشته به راحتی برای افراد نبود که بتوانند چیزها را همانطور که می خواستند نشان دهند.یک فرد عادی قادر است از مزایای چاپ دیجیتال بیشتر شود بدون اینکه راحتی خانه خود را ترک کند.

سفارشی سازی کامل:

اینکه بتوانید بخش بزرگی از سفارش را تنظیم کنید چه ارتباطی با ابعاد ، مواد و یا حتی نحوه چاپ داشته باشد بسیار ضروری است.این همه درمورد چیزهای کوچکی است که در اطمینان از رضایت شما از نتایج کمک زیادی می کند.

بر اساس تقاضا"

شما می توانید در عرض چند دقیقه کارها را شروع کنید و قبلاً این امکان وجود نداشت.شما می توانید با یک سرویس چاپ دیجیتال آنلاین صحبت کنید و همه کارها را از طریق سیستم عامل بدون از دست دادن ضربان انجام دهید.این به تنهایی برای کسانی که سفارشات زیادی برای پردازش دارند و می خواهند آن را در اسرع وقت انجام دهند ، یک نکته مثبت است.

24/7

چه به دنبال تکمیل سفارش در ساعت 2 بامداد باشید و چه در ساعت 12 بعد از ظهر ، بستر دیجیتال همیشه در دسترس است.این کار برای کسانی که می خواهند طبق برنامه خودشان کار کنند و ایده اتلاف وقت را دوست ندارند راحت است.

پایان سطح بالا

2

در گذشته ، یک چاپخانه از نظر پایان دادن به آنچه که ارائه می داد محدود می شد.برخی از موارد کار می کنند در حالی که برخی دیگر به سادگی نوع کیفیت لازم برای ارائه ارزش را ارائه نمی دهند.با این وجود چاپ امروزی مسیری طولانی را طی کرده و با آنچه در بازار آزاد موجود است تفاوت زیادی دارد.در واقع ، افراد قادرند بین اتمام های مختلف یکی را انتخاب کنند تا دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستند بدست آورند.این زمان کنترل همان چیزی است که مردم را به خود جلب می کند زمانی که زمان شروع چاپ کار است.این زمانهایی است که زمان بررسی دنیای چاپ دیجیتال فرا می رسد ، این جزئیات است.

قرار نیست که چاپخانه سنتی مانند گذشته باشد.پیشرفت های زیادی در صنعت دیده می شود و این امر منجر به راه حل های شگفت انگیز شبانه روزی می شود.

کاربردهای چاپ دیجیتال

مدت زمان زیادی است که چاپ دیجیتال وجود دارد. این کار معمولاً شامل چاپ تصاویر از منابع دیجیتالی به طور مستقیم در طیف وسیعی از رسانه ها است.امروزه ، چاپ دیجیتال کاربردهای گسترده ای دارد ، از انتشار رومیزی گرفته تا چاپ تجاری و چاپ بزرگ.چاپ تجاری و چاپی در ابعاد بزرگ رایج ترین کاربرد چاپ دیجیتال در دنیای امروز است.این فرم خاص چاپ با استفاده از پرینترهای جوهر افشان یا لیزر با حجم بالا انجام می شود.چاپ دیجیتال با چاپ افست سنتی متفاوت است به این دلیل که امکان اصلاح تصویر (داده های متغیر) ، زمان چرخش کوتاه تر و چاپ بر اساس تقاضا را فراهم می کند.قابلیت های روزافزون چاپخانه های دیجیتال به معنای وجود برنامه های نامحدود برای این فناوری است.

بیایید نگاهی به برخی از رایج ترین کاربردهای چاپ دیجیتال بیندازیم.

1. انتشار رومیزی

اگر تا به حال سندی را از رایانه در منزل یا دفتر کار خود چاپ کرده اید ، در این صورت به یک شکل چاپ دیجیتال به نام چاپ رومیزی مشغول هستید.نشر رومیزی اصولاً چاپ روزمره ای است که در بیشتر خانه ها و ادارات انجام می شود و شامل چاپ صفحه یا شابلون نیست.

2. چاپ شرکت / تجارت

چاپ دیجیتال در دنیای شرکت ها یا تجارت نیز مورد استفاده قرار می گیرد.بیشتر در ساخت سربرگ ، کارت ویزیت ، لوازم التحریر تجاری ، علائم ویترین فروشگاه و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود.همچنین از چاپ دیجیتال به طور معمول در کمپین های بازاریابی تجاری و صنعتی از طریق انتشارات چاپ گسترده مانند آگهی های تبلیغاتی استفاده می شود.

3

3. چاپ بر روی تقاضا

چاپ بر روی تقاضا شامل چاپ مواد شخصی مانند دعوت نامه عروسی ، آلبوم عکس ، کتاب کودک و سایر نشریات است که نیاز به سطح بالایی از سفارشی سازی دارند.این نشریات با استفاده از نرم افزارهای تخصصی طراحی شده اند تا منحصر به فرد و اصیل باشند.

4. تبلیغات

چاپ دیجیتال طی دهه گذشته بخش تبلیغات را به خود اختصاص داده است.این روش چاپ بیشتر در ساخت تبلیغات تبلیغاتی و تابلوهایی که در انواع کارزارهای بازاریابی در فضای باز استفاده می شود ، استفاده می شود.

5. چاپ عکس

چاپ دیجیتال طی سالهای گذشته نحوه چاپ عکس را کاملاً تغییر داده است.امروزه می توان عکس ها را برای دستیابی به بهترین نتیجه ویرایش ، اصلاح و رنگ آمیزی کرد.

6. طراحی معماری

فناوری های جدید باعث شده است که با استفاده از گرافیک ها و نقاشی های دیواری چاپ دیجیتالی ، سطح خارجی و داخلی خانه ها و دفاتر تغییر کند.

به دنبال خدمات چاپ دیجیتال هستید؟ چاپ آرمانی یک سرویس چاپ دیجیتال قابل اعتماد و مورد اعتماد است و بیش از 10 سال تجربه در صنعت دارد.