تمایل به گشت و گذار و اقامت در کشور های خارجی در همگان دیده می شود و اخذ ویزای اوکراین یکی از پرطرفدارترین ها به شمار می رود. اوکراین از جمله کشور هایی است که اقامت در آن هزینه پایینی نیاز داشته و به همین دلیل مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. البته هر یک از مردم دلایل مختلفی برای سفر به این کشور دارند.

اما هر دلیلی که برای سفر به اوکراین داشته باشید شما را مجبور به اخذ ویزای این کشور خواهد کرد چرا که بدون داشتن ویزای اوکراین امکان سفر وجود ندارد. اما اخذ ویزای اوکراین منوط به داشتن شرایط و پشت سر گذاشتن مراحل مختلف خواهد بود که حتما باید مورد توجه قرار گیرند.

کرونا باعث بسته شدن سفارت این کشور در ایران شده بود که در تیرماه سال ۹۹ این سفارت جهت رسیدگی به امورات ویزای اوکراین فعالیت خود را از سر گرفت. مراجعه به سفارت اوکراین قبل از سفر به این کشور الزامی است چرا که امورات انگشت نگاری در ویزاسنتر انجام می شود.

در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

شرایط اخذ ویزای اوکراین

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد اوکراین یکی از کشور های ارزان به شمار می رود و برای سفر به این کشور شرط خاص و دشواری در نظر گرفته نشده است. به همین دلیل می توانید بدون هیچگونه دغدغه ای به اوکراین سفر کرده و با کمترین هزینه ها بیشترین لذت را ببرید. اصلی ترین شرطی که برای دریافت ویزای اوکراین برای متقاضیان در نظر گرفته شده، تمکن مالی است. برای اثبات این امر می توانید مدارک خود را ارائه کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای هر فرد حدود ۴۵ دلار آمریکا به ازای هر روز اقامت در اوکراین مورد نیاز است به گونه ای که باید ثابت کنید که تمکن مالی مورد نیاز را خواهید داشت. 

همیشه سفر یکی از مراجع اخذ ویزای کشور اوکراین است که می تواند کلیه راهنمایی های مورد نیاز برای اخذ ویزای این کشور را ارائه کند. همچنین می توانید دریافت ویزا را به مسئولین کاربلد شرکت سپرده و خود نظاره گر درست انجام شدن کارها شوید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اوکراین

 

برای دریافت ویزا اوکراین باید حتما مدارک کامل خود را ارائه نمایید که البته این مدارک موارد مختلفی را شامل می شود. مدارک ویزای اوکراین به ۳ دسته: هویتی، مسافرتی و مالی تقسیم می شوند. مدارک هویتی شامل کارت ملی و شناسنامه فرد و همچنین پاسپورت خواهد شد که البته پاسپورت باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. یک قطعه عکس ۳در۴ با پس زمینه سفید نیز از جمله مدارک مورد نیاز است. مدارک مسافرتی نیز شامل مدارک رزرو هتل و بلیط هواپیما خواهد شد. همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد داشتن تمکن مالی اصلی ترین شرط برای سفر اوکراین است که مدارک مورد نیاز برای اثبات آن باید ارائه شوند. فرم های مختلفی نیز باید توسط فرد درخواست کننده تکمیل شوند که ارائه این مدارک نیز مورد نیاز است. کلیه مدارک ذکر شده باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند. البته مهر دادگستری از جمله الزامات نیست و بودن مهر دارالترجمه بر روی مدارک کفایت می کند.

هزینه دریافت ویزای اوکراین

توجه داشته باشید که برای درخواست ویزای اوکراین در ابتدا باید هزینه ای را پرداخت نمایید. این هزینه ۶۵ دلار امریکا است که تنها برای بررسی پرونده و درخواست فرد دریافت می شود و در صورت صرف نظر کردن فرد نیز امکان عودت دادن آن وجود نخواهد داشت. البته این هزینه برای افرادی است که کلیه مراحل اخذ ویزای اوکراین را خودشان طی کرده باشند لذا در صورتی که انجام این امورات را به شرکت های مجری سپردا باشید هزینه های جانبی نیز برای انجام این امورات از فرد درخواست می شود. همیشه سفر با تجربه ای که در اخذ ویزای اوکراین دارد کلیه مراحل اخذ این ویزا را سهولت بخشیده و به دریافت هرچه سریعتر آن کمک خواهد کرد. میزان هزینه پایینی نیز برای اخذ ویزا توسط شرکت در نظر گرفته شده است و به همین دلیل می توانید دریافت ویزا را به مسئولین این شرکت سپرده و به راحتی ویزای خود را در دست داشته باشید.

2

اقدام برای دریافت ویزای اوکراین

برای درخواست دادن ویزای اوکراین ابتدا باید وارد وب سایت وی اف اس مراجعه نمایید. از طریق سامانه آن به وب سایت کنسولگری اوکراین هدایت خواهید شد که کلیه عملیات درخواست ویزای شما باید در این سامانه انجام شود. در اولین قدم باید یک حساب کاربری به نام فرد متقاضی ایجاد شود. پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید از بخش فروم، فرم مربوط به درخواست ویزای اوکراین را انتخاب و تکمیل نمایید. در این فرم اطلاعات دقیقی از شما درخواست می شود که باید کلیه اطلاعات را به صورت دقیق به ثبت برسانید. یکی از مهمترین بخش ها در تکمیل این فرم، تعیین محل انگشت نگاری یعنی دفتر کارگزاری یا کنسولگری است که حتما باید در زمان تعیین شده توسط خودتان در محل ذکر شده حضور داشته باشید تا انگشت نگاری انجام شود. بدون انگشت نگاری امکان اخذ ویزای اوکراین وجود نخواهد داشت. پس از تکمیل فرم، حتما یک پرینت از آن داشته باشید چرا که تحویل آن در زمان انگشت نگاری ضروری است.

مدارک مورد نیاز سفارت اوکراین جهت اخذ ویزای اوکراین

پاسپورت معتبر، فرم درخواست ویزا، دو قطعه عکس رنگی، بیمه نامه مسافرتی ترجیحا سامان ، تمکن مالی بانکی، فیش واریزی سفارت، اصل دعوتنامه (شخصی و یا توریستی)، هزینه ویزا سنتر، گواهی شغلی، کپی تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی

صدور ویزا برای ایرانی ها پس از انجام مصاحبه ( در حال حاضر با برنامه اسکایپ انجام می شود) و اخذ تاییدیه از مراجع ذیصلاح دولتی اوکراین انجام خواهد پذیرفت.

در نظر داشته باشید اگر به هر دلیلی با درخواست شما موافقت نشود هزینه ورودی سفارت و ویزا سنتر به شما باز پس نخواهد شد.

بیمه مسافرتی مورد نیاز سفارت

یکی از مدارک مورد نیاز سفارت برای ویزا اوکراین همونطور که در بالا ذکر شد بیمه مسافرتی می باشد.بیمه های مسافرتی در مدل های مالی مختلفی ارائه می گردد مثلا ۱ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماه و ۱ ساله و در پوشش های مالی مختلف از ۰۰۰/۱۰ هزار یورو تا ۰۰۰/۱۰۰ یورو و با توجه به شرایط کنونی بیمه با پوشش بیماری کرونا و بدون پوشش بیماری کرونا.

انتخاب نوع بیمه برای هر ویزا نکته مهمی به شمار میرود که اگر این انتخاب از بازه زمانی یا پوشش مالی و یا شرکت ارائه کننده بیمه مسافرتی درست نباشد می توان منجر به ریجکت شدن ویزا شود.

یکی از بیمه های مورد تایید سفارت های کشور های مختلف ازجمله کشور اوکراین بیمه مسافرتی سامان هست که شرکت خدمات مسافرتی همیشه سفر به عنوان یکی از نمایندگی های فروش بیمه سامان، بیمه مسافرتی شما را با نرخ رقابتی و پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

در شرایط کنونی اپیدمی کرونا در سراسر دنیا سخت گیری های بیشتری هنگام ورود به کشورهای مختلف انجام می شود که شامل تست پی سی آر و فرم های خود اظهاری سلامت میشه ولی برای ورود به کشور اوکراین همچنین بیمه نامه با پوشش کرونا که از خود کشور اوکراین صادر شده باشد هم نیاز هست که همراه مسافرین باشد.

ما در این زمینه نیز به عنوان نماینده فروش بیمه اوکراینی در ایران می توانیم به راحتی برای مسافرین عزیز که قصد عزیمت به کشور اوکراین رو دارند این بیمه نامه رو در بازه های زمانی و پوشش های مختلف صادر کنیم.

کافیست برای صدور آنلاین بیمه نامه خود عکس پاسپورت و نوع بیمه درخواستی خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ ارسال کنید و در کمترین  زمان بیمه خود را دریافت کنید.

3

دریافت ویزای اوکراین از همیشه سفر

برخی از افراد کلیه مراحل اخذ ویزای اوکراین را خودشان دنبال می کنند اما برخی دیگر هستند که وقت و توانایی کافی برای انجام کلیه امورات دریافت ویزای این کشور را ندارند. این افراد به راحتی خواهند توانست انجام دادن کلیه امورات را به شرکت های معتبر بسپارند.

همیشه سفر این توانایی را دارد که کلیه مراحل اخذ ویزای اوکراین را با موفقیت پشت سر بگذارد و می توانید در کوتاه ترین زمان ویزای خود را دریافت نمایید. از جمله مهمترین ویژگی های همیشه سفر، بی دغدغه بودن آن است چرا که مشتریان کمترین کار را نسبت به شرکت های دیگر به انجام می رسانند و اغلب امورات توسط کارشناسان همیشه سفر مدیریت می شود.

شرکت خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری همیشه سفر با سالها تجربه مفید، مرجعی مطمئن و قابل اطمینان برای پاسخگویی به سئوالات شما و ارایه بهترین راه برای شرایط خاص شما است.

عموما برای ایرانی ها در کشور اوکراین سه نوع اقامت می شود انجام داد، ویزا دانشجویی اوکراین ،اقامت دائم و اقامت موقت یا کاری.

همیشه سفر مجری تخصصی تور، ویزا، اقامت و خدمات کشور اوکراین با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ۱۰۰٪ مطمئن در خدمت مسافران گرامی می باشد.برای گرفتن ویزا و اقامت اوکراین بهتر است که از طریق آژانس همیشه سفر اقدام کرد و با کمترین هزینه و زمان ویزای اوکراین خود را دریافت کنید.

کارشناسان شرکت به صورت ۲۴ ساعته و در کلیه روزهای هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی هستند و می توانید راهنمایی های مورد نیاز را  در خصوص ویزای اوکراین و ویزای بلاروس از آنها دریافت نمایید. 

برگرفته از وب سایت https://hamishehsafar.com/

 

 این مطلب تبلیغات می باشد و افکارنیوز مسوولیتی در قبال آن ندارد