ما همواره در حین زندگی در یک خانه با نقص‌های فنی و یا مسائل تعمیراتی مختلفی مواجه می‌شویم که حل و برطرف کردن آن‌ها نیازمند توانایی و مهارت‌های فنی است. این توانایی‌ها برای همه ما در دسترس نیستند. شما به عنوان یک خانم خانه دار و یا یک آقا که شغل فنی ندارید حتماً در خصوص بروز این مشکلات سردرگم می‌شوید. در این متن می‌خواهیم به شما برای وقت‌هایی که به مهارت یک برق‌ کار نیازمندید یا زمانی که به شدت دنبال خدمات جوشکاری سیار و آهنگری هستید راهکار موبایلی ارائه دهیم.

 

برقکاری ساختمان یک کار ساده!

بعد از خرید خانه و جاگیری در آن ممکن است که شما فکر کنید همه فعالیت‌های فنی و تعمیراتی به پایان رسیده است اما این چنین نیست. یکی از نمونه تعمیرات و فعالیت‌های فنی که همیشه به نوعی شما را درگیر می‌کند سیستم برقکاری ساختمان است. از آنجایی که برقکاری یک مهارت حرفه ای و حساس است شما حتماً باید از متخصص برقکار کمک بگیرید. اپلیکیشن استادکار به عنوان ارائه دهنده خدمات ساختمانی در کنار شماست تا هر زمان به برق کش و سیم کش حرفه ای نیاز داشتید، به بهترین متخصصان در محدوده زندگی خود دسترسی داشته باشید. نمونه فعالیت‌هایی که در حوزه خدمات رسانی برقکار ساختمان استادکار قرار می‌گیرد به شرح زیر است.

  • انواع سیم کشی‌های روکار و توکار
  • نصب کلید و پریز یا تعویض کلید و پریز
  • نصب و تعمیر و تعویض آیفون‌ها و سیم کشی مربوطه
  • نصب و تعویض انواع لوسترها و لامپ‌ها و ریسه‌ها، نصب نورهای مخفی
  • نصب و راه اندازی سیستم دوربین‌های مداربسته برای امنیت ساختمان
  • نصب و تعمیر آنتن‌های دیجیتال و مرکزی و فعالیت‌های مربوط به کابل کشی
  • و ...

در هنگام بروز مشکلاتی در هر کدام از این بخش‌ها شما می‌توانید به یک برقکار ساختمان مراجعه کنید. البته گاهی ممکن است شما برای ارتقا و افزایش آیتم‌هایی این چنینی نیز به برقکار نیاز پیدا کنید. مهم‌تر اینکه هر چند وقت یکبار لازم. از که سیم کشی ساختمان بررسی شود و برای این مهم نیز حتماً به کمک متخصصین نیاز خواهید داشت.

41

آهنگر و جوشکار سیار را به خانه بیاورید

شاید وقتی نام آهنگری به گوشتان بخورد به یاد کارخانه‌های بزرگ بیافتید اما خانه کوچک شما نیز مسائل بسیار زیادی خواهد داشت که برای حل آن احتیاج به خدمات آهنگری و جوشکاری خواهد داشت. به لطف پیشرفت دستگاه‌های کار و خلاقیت متخصصین شما می‌توانید بسیاری از این خدمات را در خانه خود داشته باشید. اگر قصد دارید که درب و پنجره‌های خود را تغییر بدهید و یا تعمیر کنید، اگر می‌خواهید نرده‌های محافظ را نصب کنید یا می‌خواهید قفل و کلیدهای جدید برای خانه خود تهیه کنید در همه این موارد می‌توانید از خدمات جوشکاری سیار و یا آهنگری کمک بگیرید تا مشکلات یا درخواست‌های شما در همان لحظه انجام شوند.

42

سبک زندگی جدید برابر با خواسته ها و انتظارات جدید

با توجه به اینکه همه ما این روزها به فناوری‌ها روی آورده ایم و بسیاری از فعالیت‌های خود را ساده‌تر انجام می‌دهیم، در بسیاری از موارد نیز انتظارات سطح بالایی داریم. برای مثال در حوزه دریافت خدمات فنی اگر تا چند وقت پیش به سراغ تعمیرکاران مختلف می‌رفتیم و از آن‌ها می‌خواستیم به خانه‌هایمان برای رفع مشکل بیایند این روزها انتظار داریم این فرایند هرچه سریع‌تر و ساده‌تر انجام شود. برای پاسخ گویی به چنین سطح انتظاراتی تیم استاد کار پدید آمده است شما می‌توانید تنها با دانلود و نصب یک اپلیکیشن به تعمیرکاران و متخصصان مختلف دسترسی پیدا کنید و از آن‌ها خدماتی مختلف مانند برقکاری ساختمان، آهنگری، جوشکاری سیار و... را دریافت کنید. دریافت خدمات با اپلیکیشن‌های موبایلی شیوه ای متناسب با انتظارات جدید هستند.

43

همه آنچه برای خدمات ساختمان می‌خواهید در استادکار

وقتی که قرار است فعالیتی فنی در خانه خود انجام دهید قبل از هر چیز ممکن است برایتان هزینه مدنظر باشد. مهم است که بتوانید قبل از هر چیز برای خود برآورد هزینه انجام دهید. بعد از آن به طور حتم ترجیح می‌دهید خدماتی ارزان اما با کیفیت دریافت کنید که البته یافتن آن دشوار است. در کنار اینها بسیاری از شما ممکن است اطلاعات فنی از چگونگی کار یا روند حل مشکلات فنی خود نداشته باشید و مهم است که از قبل این اطلاعات را به شکل خلاصه و ساده دریافت کنید.

 اپلیکیشن استاد کار تمامی این درخواست‌ها را برای شما تحقق می‌بخشد. شما می‌توانید به به‌روز ترین قیمت‌ها و مناسب‌ترین قیمت‌ها دسترسی پیدا کنید و همچنین در خصوص هر نوع خدمات اطلاعات کسب کنید و از حرفه‌ای‌ها کمک بگیرید.

استادکار سفارش آنلاین خدمات

مسائل فنی و تعمیراتی به خصوص در حوزه برقکاری ساختمان و آهنگری از نمونه مشکلاتی هستند که مهارت‌های حرفه ای برای برطرف شدن طلب می‌کنند. علاوه براین‌ها یک خانه همیشه به سرویس‌های مختلفی مانند تمیزکاری، لوله کشی، سیم کشی، سم پاشی و ضد عفونی، رنگ آمیزی، کاشی کاری و... احتیاج دارد که برآورده کردن آنها دشوار است.

اپلیکیشن استادکار در محیط گوشی شما تمامی خدماتی که در طول متن به آن اشاره شد و بیشتر را با ارائه توضیحات کامل و مشخص کردن دامنه قیمت به اطلاع شما می‌رساند. شما برای دریافت این خدمات تنها به لمس دکمه ثبت درخواست و سپس وارد کردن آدرس خود نیاز دارید و بعد حرفه ای ترین ها در خانه شما خواهند بود.