حضور آروا با جدیدترین تکنولوژی های ساخت ابزار در نمایشگاه بین المللی تبریز

شرکت آروا با حضور در دومین نمایشگاه بین‌المللی تبریز، جدیدترین دستاوردها و نوآوری ‌های خود را به معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد. این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای آروا است تا تعهد خود به تولید محصولات باکیفیت، ارائه خدمات برتر و مسئولیت‌های اجتماعی را به نمایش بگذارد.

آروا در تاریخ 12 تا 15 اردیبهشت در نمایشگاه بین المللی شهر تبریز حضور دارد. علاقه مندان می توانند از ساعت 15 تا 21 از آخرین دستاورد های آروا و نوآوری های این شرکت در زمینه ساخت ابزارآلات صنعتی و خانگی آشنا شوند.

بال‌های پرواز به سوی قله‌های موفقیت

آروا با ارائه سیستم‌های نوین، اطمینان از پایداری سیستم و اجرای دقیق فرایندهای تولید ابزارآلات صنعتی و خانگی، به عنوان بال پرواز مشتریان در مسیر موفقیت عمل می‌کند. این شرکت با افزایش کیفیت محصولات، کاهش هزینه‌ ها، جلب رضایت مشتریان و ارتقای جایگاه صنعت ابزار ایران، گام ‌های بلندی در مسیر تعالی برداشته است.

انتخابی مطمئن برای پرواز با دو بال موفقیت

تلاش و پیشرفت مداوم، آروا را به عنوان "پدر صنعت ابزار ایران" شناخته شده است. شرکت توزیع ابزار آروا با در نظر گرفتن موفقیت کارکنان، شبکه فروش، ذینفعان سازمان و همچنین با ورود دانش و تکنولوژی ساخت و اجرای سیستم‌ سازی، دو بال پرواز را به آنها اهداء کرده است.

صدای موفقیت در شهر شما

02

آروا، نامی آشنا و بی ‌بدلیل در دنیای ابزارآلات صنعتی و خانگی، با صدای موفقیت در شهر تبریز طنین ‌انداز می ‌شود. قهرمانان آروا با ابزارآلات قدرتمند و باکیفیت خود، مسیر موفقیت را برای شما هموار می‌ کنند. با محصولات آروا، هیچ مانعی برای رسیدن به قله‌های موفقیت وجود ندارد.

آروا: تضمین موفقیت در هر گام

آروا با اجرای دقیق از فرایند ها، از انتخاب محصول تا ارائه به مشتری، مسیر کیفیت را تضمین می‌ کند. انتخاب دقیق محصول بر اساس نیاز مشتری، تکوین محصول باکیفیت توسط تیمی مجرب، انعطاف ‌پذیری و اعمال تغییرات مهندسی در صورت نیاز، و کنترل کیفیت سختگیرانه برای رسیدن به محصولی بی ‌نقص از جمله اقدامات این بخش هستند. آروا متعهد به ارائه بهترین تجربه به مشتری است.

قلب تپنده تولید آروا: ماشین‌آلات پیشرفته، کارخانه‌ای وسیع

کارخانه آروا با ماشین‌آلات به‌روز و فضای انبار وسیع، قلب تپنده تولید کشور است. این ماشین‌ آلات شامل موارد زیر هستند:

·         ماشین تولید بورد SMD و خط تولید DIP

·         دستگاه لیزر

·         پرس برک

·         خط پرس و قالب پروگرسیو

·         خط رنگ

·         چاپ تامپو

·         خطوط مونتاژ اینورتر

·         خطوط مونتاژ فرز

·         آزمایشگاه EPIL

آروا: حامی کارآفرینی، بومی‌سازی صنعت ابزار و حفظ محیط‌زیست

آروا، شرکت پیشرو در صنعت ابزار ایران، در زمینۀ مسئولیت‌ های اجتماعی نیز فعال است. این شرکت با رویکردی جامع به مسئولیت ‌های اجتماعی خود و با حمایت از کارآفرینی، بومی‌ سازی صنعت ابزار و حفظ محیط‌ زیست، به توسعه پایدار و جامعه ‌ای مسئولانه کمک می‌ کند و به ارتقای جایگاه برند خود در میان مشتریان و ذینفعان نیز می ‌پردازد.