به گزارش افکارنیوز،

آیا می خواهید از یک تجربه لذت بخش آبگرم و اسپای ترکی لذت ببرید؟ برای این کار می توانید به مراکز آب گرم و اسپای آنتالیا بروید تا بدن و ذهن خود را دوباره جوان کنید. در آبگرم ها و حمام های سنتی آنتالیا می توانید علاوه بر آب تنی از ماساژ درمانی نیز برای آرام بخشی و رفع خستگی استفاده نمایید. علاوه بر این مراکز اسپای زیبای آنتالیا با دارا بودن کادر مجرب و امکانات منحصر به فرد، آماده پذیرایی از مراجعه کنندگان می باشند.

در زیر مورد از بهترین های آن ها را آورده ایم...

  • حمام و اسپای فالز (Falez Hamam)

حمام و اسپای فالز، یک آبگرم زیبا و شگفت انگیز در آنتالیا است که به ویژه با رعایت اولویت بهداشت و رضایت مشتری، برای راحتی شخصی گردشگران تور آنتالیا ایجاد شده است. این مرکز اسپا فرصتی را برای تجربه فعالیت های جذاب و گوناگون در کنار عزیزانتان فراهم می کند. اسپای فالز خدمات خود را از سال 2005 در آنتالیا ارائه می دهد. اتاق های تعویض، دوش، لایه برداری و اتاقهای کف از هم جداگانه ساخته می شوند و اصول راحتی و حفظ حریم شخصی گردشگران را در خاطر دارند. کارکنان این مرکز با 13 سال تجربه حرفه ای خود، آرامش بخش ترین ماساژ را به مردم ارائه می دهند. اگر به دنبال مکانی مرفه با بهترین خدمات در شهر آنتالیا هستید، قطعاً این مکان برای شما مناسب است. توصیه می کنیم با سفر به آن جا و تجربه آرامش آن، ارزش هر لیری را که خرج کرده اید حس کنید!

 
 

 

حمام سنتی آنتالیا

  • اسپا و حمام سفا (Sefa Hamam)

در این حمام ترکی یا هامام می توانید یک ماساژ آرامش بخش و معالجه تن و روان را در یک فضای آرامشو دلچسب بخش انجام دهید. این حمام 600 ساله بیشتر حالت سنتی دارد و به اندازه سایرین لوکس نیست. حمام سفا آنتالیا، واقع در قلب شهر قدیمی در آنتالیا، متعلق به قرن پانزدهم میلادی است و عناصر معماری معروف سلچوک را با امکانات حمام ترکی مدرن ترکیبی نموده است. "حمام ترکی سفا که دارای ویژگی های معماری قرن سیزدهم سلجوقی است همچنین شامل ویژگی های خاصی از معماری رومی در زیرساخت های آن می باشد. بخش آپودیتریوم این حمام 80 سال قبل نوسازی شد. علاوه بر این، بخش های Firigitarium (اتاق سرد)، تپیداریوم (اتاق گرم)، کالداریوم (اتاق میزبان-مرطوب)، سودوتوریوم (سونا بخار) و پرافورنیوم (اتاق دیگ بخار) تا به امروز دست نخورده باقی مانده و حالت سنتی خود را حفظ نموده اند!
در پرفورنیوم (اتاق دیگ بخار) هیزم هایی که زیر مخزن آب گرم قرار دارد، با ایجاد شعله های آتش، گرمای مطبوعی را با عبور از طریق تونل های زیر حمام و رسیدن به دودکش ها فراهم می کنند.

آنتالیا 2

  • آبگرم و اسپای کایا (kaya spa)

مجموعه اسپا و آبگرم کایا  که به نام آنجانا نیز مشهور است، فرهنگ و سنت های کهن ترکیه را با تجربه ماساژ درمانی و آبگرم شما ترکیب می کند. فرهنگ ترکی به دلیل داشتن چای غنی و خوش طعم، که از بهترین مزارع و زمین های حاصلخیز هستند تهیه گشته اند، مشهور است. با بیان این تفاصل، این مرکز ماساژ درمانی و اسپای آنتالیا، دارای بهترین محصولات بهداشتی مبتنی بر چای طبیعی، ترکیبات طبیعی و محصولات روغنی ضروری برای اسپا و ماساژ درمانی می باشد.
مرکز اسپا کایا آرامش خاطر میهمانان خود را از نظر جسمی و معنوی فراهم می کند. این سالن اسپا با قرار گرفتن در منطقه Rixos Beldibi، جایی که آبی دریای مدیترانه و هوای پر از اکسیژن کوه های توروس در دسترس است، تعطیلاتی آرام و دلپذیر را به میهمانان تور ارزان آنتالیا می دهد. مرکز آبگرم کایا در زمینی به مساحت 1864 متر مربع ساخته شده است. با ورود به مرکز آبگرم کایا، ابتدا بوی روغن معطر و شمع را حس خواهید کرد. علاوه بر سرویس های آبگرم مناسب در کایا، در این مرکز از ماساژهای آیورودایک و ماساژهای هندی و خاور دور نیز استفاده می شود. بعد از نوشیدن چای سم زدایی که با گیاهان کاشته شده در حیاط همین منطقه تهیه شده است، میهمانان می توانند ماساژ دلخواه خود را انتخاب نمایند و از آن لذت ببرند. در این مرکز یک حمام ترکی نیز وجود دارد که با معماری و لوازم زیبای دوران عثمانی تزئین شده است. همچنین سونا و حمام بخار این مرکز اسپا آنتالیا نیز بسیار فرح بخش می باشد. آبگرم کایا همچنین برنامه های ورزشی شخصی، روش های درمانی خاورمیانه، درمان های پوستی و بدن، معالجه صورت و بدن را برای مسافرین تور لحظه آخری آنتالیا با استفاده از ابزارهای درمانی و ماساژ تحت نظارت تیم متخصص خویش ارائه می دهد.

شما برای تور آنتالیا نوروز 99 از هم اکنون در سایت توریاب ثبت نام کنید تا تورها با قیمت مناسب بدست شما برشد

منبع: تور لحظه آخری