به گزارش افکارنیوز،

دلایل نیاز به تعمیر کولر آبی

در این مطلب به طور کلی به دلایل نیاز به تعمیر کولر آبی و بهره مندی از سرویس کولر آبی اشاره خواهیم کرد. در بخش نهایی نیز به مزیت استفاده از کلید هوشمند کولر آبی خواهیم پرداخت. استفاده از نوع ابزار های جانبی راحتی و آسایش بسیاری را برای شما در زمان استفاده از آن فراهم می کند. تردیدی نیست اگر از کولر آبی استفاده می کنید با گذر زمان به دلایل مختلف نیازمند دریافت خدمات تعمیر کولر آبی خواهید بود ولی سوال آن است که بهره مندی از این نوع خدمات را به چه کسی بسپاریم؟

افرادی که تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه را ندارند نه تنها قادر به رفع مشکل نخواهند بود، در بسیاری از مواقع سبب خرابی و نقض بیشتری نیز خواهند بود به همین دلیل کار را باید به کاردان سپرد.

کولر های آبی از جمله پرکاربردترین نوع کولر ها می باشد که به طور وسیع در امکان مختلف از جمله منازل و ساختمان های اداری با در نظر گرفتن ظرفیت و کارایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند این محصولات در دراز مدت حتی اگر با احتیاط و مراقبت خاصی نیز نگهداری شوند به سرویس اولیه نیازمند هستند بهره مندی از این نوع سرویس می تواند با گذر زمان طول عمر مفید آنها را نیز ارتقا دهد. در نظر داشته باشید اگرچه کیفیت محصول خرید شده بسیار عالی هم باشد ولی نیازمند خدمات سرویس کولر آبی خواهد بود.

70

عکس شماره 1. تعمیر کولر آبی

خدمات تعمیر کولر آبی

عوامل مختلفی راندمان استفاده از کولر آبی را با گذر زمان به طور جدی تحت کنترل قرار می  دهد. کولرهای آبی مختلف به دلیل دو عامل کلی به طور جدی به تعمیر و سرویس کولر آبی نیازمند هستند از جمله :

  • قرار گرفتن در یک محیط باز و خارج از خانه
  • عدم سرویس به صورت دوره ای در طولانی مدت که سبب افت کارکرد

بهره مندی از خدمات تعمیر کولر آبی به طور  منظم به از افت عملکرد محصول جلوگیری می کند. همچنین با سرویس کولر آبی هر ساله طول عمر مفید دستگاه افزایش مییابد و این امر به طور کلی به هزینه های دیگر نیز تاثیر گذار خواهد بود. کوچکترین عیب و ایرادی که در این نوع از محصولات به وجود می آید اگر در زمان مشخص تعمیر و برطرف نشود می تواند با گذر زمان به مشکلات جدی و حتی خرآبی کامل دستگاه منجر گردد. بر این اساس از مشکلات جزیی به وجود آمده به طور ساده گذر نکنید و از خدمات تعمیر کولر آبی بی بهره نباشید.

باید به این نکته توجه کنید که هزینه ای که برای خرید یک دستگاه جدید صرف خواهید کرد، بسیار بیشتر از هزینه های جزیی خواهد بود که برای تعمیر آنها پرداخت می شود. از آنجا که کولر های آبی در محیطی در بیرون از منزل و در بیشتر مواقع بر پشت بام نصب می گردد در معرض برف و باران و البته شرایط نامطلوب جو قرار می گیرد، موارد یاد شده می تواند در بلند مدت کارایی آن را به طور جدی کاهش دهد. گرد و غباری که وارد سیستم های داخلی آن می شود در صورتی که در زمان مشخص از بین نرود انباشته شده و می تواند به خرابی های بیشتر منجر گردد. در صورتی که پوشال تعویض نشود به موتور کولر فشار بیش از حدی وارد می شود و این عامل سبب می شود که مثل قبل دیگر توانایی لازم برای خنک کردن را نداشته باشد.

71

عکس شماره 2 .خدمات تعمیر کولر آبی

مزیت کلید هوشمند کولر آبی

استفاده از کلید هوشمند کولر آبی مزیت های ویژه ی خود را دارد این نوع محصولات به گونه ای تعبیه شده اند که به کاربر فرصت می دهد که بتواند به طور دلخواه درجه حرارت را تغییر دهد. از مهمترین مزایای استفاده از کلید هوشمند کولر آبی :

1- مجهز به نمایشگر دیجیتال

2- مجهز به دماسنج دیجیتال

3- مجهز به کلیدهای دیجیتال فشاری

4- کاهش مصرف انرژی الکتریکی

5- کاهش مصرف آب با تنظیم اتوماتیک دستگاه 

را می توان نام برد. البته موارد بسیاری در رابطه با استفاده از آنها دخیل است که آوردن عناوین همه ی آنها در این بخش امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که کولر آبی خریداری شده دارای کلید هوشمند نباشد با صرف هزینه ی بسیار معقول می تواند آن را تهیه و نصب کنید. با استفاده از کلید هوشمند کولر آبی راه اندازی اتومات دستگاه در اختیار شما قرار می گیرد. برنامه ریزی تایمر آن نیز در زمان های مشخص می تواند مزیت ویژه ای در نظر گرفته شود. برای خرید و نصب کلید هوشمند کولر آبی می توانید با الو گرما در ارتباط باشید.

برای خرید کلید هوشمند کولر آبی از مراکز معتبر رو این متن کلیک کنید.

72

عکس شماره 3. کلید هوشمند کولر آبی

 

باید و نباید هایی در مورد کولر آبی

همانطور که در بخش قبلی به مزیت های استفاده از کلید هوشمند کولر آبی و البته مزیت بهره مندی از سوی کولر آبی اشاره کرده ایم ضروری است برای استفاده ی مطلوب تر و البته افزایش طول عمر این نوع از دستگاه ها از خدمات کولر آبی بی بهره نمانید.

 

الو گرما به عنوان یکی از شرکت های باتجربه در این زمینه در تمام این سال ها توانسته است با ارائه ی بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را به دست آورد. شما با بهره مندی از خدمات ارائه شده توسط متخصصین این شرکت می توانید با اطمینان کامل از سرویس کولر آبی به طور صحیح خاطر جمع باشید. هزینه های درخواستی الو گرما را برای انجام خدمات تعمیر کولر آبی را حتما مقایسه کنید با هزینه های بسیار معقول می توانید انواع کولر های آبی مورد استفاده را به صورت بلند مدت مورد استفاده قرار دهید.

پیشنهاد کارشناسان الو گرما آن است که به طور دوره ای و البته منظم عملکرد کولر آبی را مورد بررسی قرار  دهید در این صورت از به وجود آمدن زیان های غیر قابل جبران می توانید به طور کامل جلوگیری کنید. بهره مندی از فرد متخصص در این زمینه کارساز است زیرا افراد کم تجربه ممکن است به دلیل عدم آشنایی عیب کوچک موجود را به خطر بزرگ و البته فاجعه ی غیر ممکن تبدیل می کند. می توانید نکات ارزشمندی را نیز برای صرفه جویی در آب مصرفی و البت انتخاب مناسب ترین پمپ آب نیز توسط کارشناسان الو گرما به دست آورید. 

برای مشاوره رایگان در زمینه تعمیر و سرویس کولر آبی و خرید کلید هوشمند کولر آبی میتوانید با شماره 09128305042 تماس بگیرید.