به گزارش افکارنیوز،

شاید تا به حال در فضای یک ارائه و سخنرانی قرار گرفته‌اید و تأثیر شگفت‌انگیز اسلایدهای پاورپوینت را در ارائه خودتان دیده‌اید. یا حتی قصد دارید برای سخنرانی بعدیتان، ارائه دانشگاهی، پایان‌‌نامه یا ارائه استارتاپ و کسب‌وکار خود به یک سرمایه گذار آماده شوید. تأثیر اسلایدهای پاورپوینت شما در ارائه بسیار حائز اهمیت است. ما در این مقاله قصد داریم راجب تهیه قالب پاورپوینت حرفه‌ای صحبت کنیم.

داستان پاورپوینت اصلاً از کجا شروع شد

داستان پاورپوینت بر می‌گردد به دهه‌های پیش! زمانی که ممکن است به یاد داشته باشید که سخنران‌های بسیار حرفه‌ای از دستگاه اسلاید استفاده می‌کردند و اسلاید‌های رنگی و 35 میلیمتری خود را در دستگاه می‌گذاشتند و تصاویری را به نمایش می‌گذاشتند...

با رشد تکنولوژی، شرایط به گونه‌ای شد که دیگر در هرجایی یک ویدئو پروژکتور و کامپیوتر متصل به آن موجود بود، شرکت مایکروسافت،‌در بسته نرم‌افزار آفیس خود نرم‌افزار پاورپوینت را ارائه کرد تا بتوانیم از اسلاید‌های پاورپوینت به صورت دیجیتال استفاده کنیم!

و از آنجایی که در هر کامپیوتری نیز نرم‌افزار پاورپینت موجود و این دسترسی بسیار ساده شد که بسیاری با یادگیری اصول این نرم افزار. راحت‌تر از گذشته اسلایدهای ارائه خود را طراحی می‌کنند.

چرا باید از قالب پاورپوینت استفاده کنیم؟

یکی از با ارزش ترین دارایی های هر فرد و بالاخص یک کارآفرین، زمان است. در دنیای امروزی زمان بیش تر از قبل با ارزش شده است. بنابراین افراد برای ارائه و سخنرانی خود زمان زیادی را نمی‌توانند به طراحی اسلاید پاورپوینت اختصاص دهند.

در ضمن طراحی این اسلایدها نیاز به تمرین و یادگیری کامل پاورپوینت است که بسیار زمان‌بر و برای خیلی از افراد سخت و طاقت فرساست.

بهترین راه حل برای آن‌ها قالب پاورپوینت است. قالب پاورپوینت یک قالب آماده و از پیش طراحی شده برای پاورپوینت است که در موضوع‌های مختلف کاری و دانشگاهی طراحی و تهیه شده است. فقط کافی است آن‌ها را تهیه کنید و محتوای ارائه و سخنرانی خود را جایگزین کنید و یک ارائه با کیفیت داشته باشد.

همچنین یکی از جالب ترین و مهم‌ترین بخش ها در طراحی قالب آماده پاورپوینت، متحرک و دارای حرکت و انیمیشن بودن اسلایدهای آن است. در نتیجه با قالب پاورپوینت متحرک می‌توانید ارائه خود را حرفه‌ای تر جلوه دهید.

قالب آماده پاورپوینت را از کجا تهیه کنیم؟

کافیه به سایت رادین گرافیک مراجعه کنید و از مجموعه بزرگ قالب آماده پاورپوینت این سایت استفاده کنید و لذت ببرید. قیمت‌های این پاورپوینت ها بسیار ارزان است و می‌توانید برای هر ارائه و سخنرانی خود از یک قالب آماده پاورپوینت مجزا استفاده کنید.

کلام آخر

قالب پاورپوینت بخش بزرگی از ارائه و سخنرانی شماست. به همان اندازه که باید روی ارائه خود تسلط داشته باشید نیاز است پاورپوینت حرفه‌ای آماده کرده باشید. تا بتوانید ارائه و سخنرانی بی نقصی داشته باشید.