«استقلال و پرسپولیس آرامش را بلدند!». این مطلب که کنایه‌ای از وضعیت برخورد دو تیم با شرایط مالی پیش رو و نحوه مدیریت آنهاست ، در صدر لیست اخبار ورزشی شهر خبر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهر خبر، در این مطلب که از سوی رسانه 7 منتشر شده است با کنایه به دو تیم پرسپولیس و استقلال آمده است: « استقلال توانست ماجراهاى رو به وخامت گذاشته دیاباته را، در کمال حس قدرت، مدیریت کند! یعنى پولی داد و موقتاً قال قضیه را کند! پرسپولیس هم در این راستا، کار نمایان‌ترى انجام داد: از یک کارگزار که شریک هم مى‌تواند به حساب آید، بالغ بر ٣٠ میلیارد تومان تا خردادماه خواهد گرفت و مدیرى درجه اول به حساب خواهد آمد! براى خوشحالى استقلال، باید بر تعداد مشاورین سفید موى مدیرعامل، هى افزود و هى افزود! و براى مقتدر شدن باز هم بیشتر پرسپولیس، کافى است و لازم هم تا در یک شیرینى‌خوران مفصل و پرسروصدا، دست آقایان مهرداد هاشمى و رسول‌پناه را به مِهر در دست‌هاى یکدیگر بگذارند! فعلاً این دو تیم، نباید مسئله‌دار شوند!»

دومین خبر پربازدید به صحبت‌های حمید عزیزی، رییس فدراسیون گلف درخصوص واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس اختصاص داشت. وی  در گفتگویی با خبرگزاری برنا در این خصوص با اشاره به راندمان پایین بخش‌هایی که مدیریت دولتی دارد، تاکید کرد: مدیریت پرسپولیس و استقلال نیز باید به بخش خصوصی واگذار شود تا راندمان این دو تیم افزایش پیدا کند.

تاکید پیشکوت باشگاه استقلال بر واگذاری استقلال و پرسپولیس و ورود آنها به بازار سرمایه نیز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. وی در این خصوص به خبرگزاری برنا گفت: «استقلال و پرسپولیس بسیار پرطرفدار هستند و  اگر به معنای واقعی باشگاه شوند تا در بازار سرمایه واگذار شوند می‌توانند در رشته‌های مختلف فعالیت کنند و امیدوارم در واگذاری و بعد آن به پیشکسوتان بهای بیشتری بدهند.»

مخالفت پزشک استقلال با برگزاری مجدد لیگ، از اخبار استقلال  پرطرفدار و مورد علاقه بازدیدکنندگان بود. وی با برگزاری مجدد لیگ به دلیل بیماری کرونا مخالفت کرده است و گفته فعلا بستری برای برزاری مسابقات فراهم نیست.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.