به گزارش افکارنیوز،

از آنجایی که ممکن است هر خانواده امکان خرید محصولی مانند ماشین شارژی یا موتور شارژی را برای کودک خود داشته باشد، این نوشته می تواند در انتخاب مناسب و آگاهانه به هنگام خرید ماشین و موتور شارژی به شما کمک کند.

همه محصولات شارژی استانداردهای مختلفی از نظر کیفی دارند که ما در سایت بازیزا در قسمت توضیحات تکمیلی تمامی موارد را درج نموده ایم و در این نوشته به موضوعاتی برای انتخاب بهتر در خرید می پردازیم. اولین نکته ای که شما باید در مورد این وسایل بدانید این است که اکثر این ماشین ها و موتورها موجود در بازار ایران وارداتی و محصول کشور چین هستند.

ماشین شارژی متالیک

این روزها مشتریان بیشتر خواهان رنگ متالیک هستند زیرا رنگ متالیک دارای جلوه و جذابیت بیشتری است. تنها مشکل این گروه از رنگ ها این است که بر اثر اثابت ماشین با اشیا دیگر رنگ آن آسیب می بیند. به همین دلیل است که والدین باید مراقب باشند تا بدنه ماشین به جایی برخورد نکند و برای تمیز کردن ماشین نیز حتما از یک پارچه نرم و نم دار استفاده کنند.

صندلی چرم با کیفیت PU

این روز ها ماشین شارژی کودکان بیشتر از گذشته شبیه ماشین های واقعی شده است. در سال های اخیر به دلیل راحتی و سلامت جسمی کودک، صندلی این محصولات را از چرم پلی اورتان طراحی کرده اند که کیفیت این محصول بسیار زیاد است و تنوع و عملکرد آن شبیه چرم طبیعی است.

ماشین های دو سرعته و سه سرعته

در حال حاضر سایت های زیادی در زمینه اسباب بازی و محصولات شارژی کودک فعالیت می کنند. شما با مراجعه به قسمت مشخصات فنی و توضیحات ماشین ها می توانید نوع سرعت گیری ماشین را متوجه شوید.

ماشین شارژی دو سرعته

این ماشین اسباب بازی دارای یک کلید بر روی داشبورد با دو وضعیت آهسته و سریع است و فقط با فشردن یک کلید وضعیت سرعت را می توان تنظیم کرد. علاوه بر این کنترل از راه دور ماشین شارژی دو سرعته از نوع رادیویی است و برد آن بین 10 تا 15 متر است. کلیدی برای کنترل ماشین به صورت دستی و کنترلی برای آن در نظر گرفته شده است. بر روی کنترل این محصولات دکمه های جهت دهی به جلو، عقب و چپ و راست قرار داده شده است.

ماشین شارژی سه سرعته

روی داشبورد این ماشین هیچ دکمه تنظیم سرعتی قرار نگرفته است. فقط مدل هایی که تنظیم سرعت توسط دنده بر روی داشبورد را دارا است قابل تنظیم در سه وضعیت است. ماشین های سه سرعته به دلیل مجهز بودن به سیستم شروع آهسته با فشردن پدال گاز به آرامی حرکت می کنند و با گذشت زمان به سرعت حداکثری می رسند. کنترل از راه دور این ماشین از طری وای فای و بلوتوث با برد 2.4 گیگا هرتز می باشد. مزیت این کنترل ها این است که برد کنترل بالای 15 متر است، دکمه تنظیم سرعت آن در سه حالت آهسته، متوسط و سریع است، دکمه ایست کامل دارد و جهت دهی ماشین در کمترین زمان انجام می شود.

شما می توانید با مراجعه به سایت بازیزا از توضیحات تکمیلی جدیدترین و به روز ترین ماشین های و موتورهای شارژی را بخوانید و پس ازآن خریدی آگاهانه برای فرزند خود انجام دهید. علاوه بر این می توانید با مراجعه به قسمت مجله این سایت توضیحات جامعی را در مورد بازی مافیا بخوانید. این بازی گروهی یک بازی جذاب و سرگرم کننده برای دورهمی های دوستانه است. اگر پیش بینی آینده و اتفاقات آن برای شما جذاب است در همین سایت می توانید آموزش فال تاروت و تفسیر کارت های آن را نیز بخوانید.