به گزارش افکارنیوز،

طبق مطالب وب‌سایت IranianLawyer.info

دلیل ورود شما به آمریکا هر چه که باشد بدون شک نشان می‌دهد که، به یک وکیل مهاجرت ایرانی نیاز دارید یا نیاز دارید تا از کسی برای انجام درست کارهای مهاجرت خود مشورت بگیرید.

قوانین مهاجرت و روند ورود به آمریکا از طریق گرین کارت یا ویزا بدون شک پیچیده هستند.وکلای مهاجرت ایرانی در لس آنجلس می‌توانند شما را در هر مرحله از روند مهاجرت راهنمایی کند و از ارائه کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز، شما را مطمئن کند.

مطمئنا اگر قرار باشد تمام کارهای مربوط به مهاجرت به آمریکا و شهر لس آنجلس را به تنهایی انجام دهید، با مشکلات فراوانی مواجه می‌شوید که این مشکلات، شما را از انجام کارها باز می‌دارد.

قوانین مهاجرتی آمریکا روز به روز در حال تغییر هستند و این تغییرات شما را دچار سردرگمی می‌کنند. هر اشتباه کوچک در مسیر مهاجرت، می‌تواند کل روند را مختل کند و تنها هزینه شما را بالا ببرد. بنابراین برای زندگی در لس آنجلس و آمریکا بی گدار به آب نزنید و حتما از افراد حرفه‌ای در زمینه مهاجرت کمک بگیرید.

 

لس آنجلس

شهرهای زیادی وجود دارد که ممکن است مقصد بسیاری از ایرانیان برای مهاجرت باشند، اما خیلی پر زرق و برق‌تر از لس آنجلس نیستند. شهر آفتاب زده در سواحل غربی آمریکا یک سرزمین شگفت انگیز از تفریحات جذاب، آسمان خراش‌های شیشه‌ای و سواحل زیبا است. محله‌های مشهور جهان مانند بورلی هیلز و هالیوود محل زندگی بسیاری از افراد مشهور در جهان است، که بین کوه‌های جنگلی و اقیانوس آرام قرار گرفته‌اند.

لس آنجلس که با نام "The Big Orange" شناخته می‌شود، دومین شهر پرجمعیت در ایالت‌های آمریکا است. حضور مهاجران زیاد در این شهر، لس آنجلس را به یک مرکز بزرگ و چند فرهنگی تبدیل کرده است.

ایرانیان نیز بخش بزرگی از جمعیت این شهر رویایی را تشکیل می‌دهند. آنها ایران را برای داشتن زندگی بهتر و داشتن رفاه اجتماعی ترک کردند و به این شهر رویایی مهاجرت کردند.

وکیل مهاجرت ایرانی در لس آنجلس

لس آنجلس یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین شهرهای جهان از نظر جمعیت است. وکلای مهاجرت ایرانی در لس آنجلس برای تأمین نیازهای مهاجرتی جامعه ایرانی مشغول به کار هستند و در راه کمک به هموطنان خود بهترین خود را به نمایش می‌گذارند. آنها تجربه بالایی در کمک به افراد، خانواده‌ها و کارفرمایان ایرانی در مورد درخواست ویزا و اقامت لس آنجلس و کشور آمریکا، دارند.

با وکلای مهاجرت ایرانی در لس آنجلس، دیگر لازم نیست نگران مقررات پیچیده قانون مهاجرت باشید. آنها برای نیازهای مهاجرتی شما، خواه شما به عنوان یک فرد، یک خانواده یا صاحب کسب و کار اقدام به مهاجرت کنید، راه حل‌های عالی و مفیدی ارائه می‌دهند.

2

وکلای مهاجرت ایرانی در آمریکا و شهر لس آنجلس نماینده افرادی هستند که به دنبال ویزا یا کارت سبز هستند که به آنها امکان ورود یا ماندن در ایالات متحده را می‌دهند. دو نوع ویزای متداول برای ورود به آمریکا، ویزاهای کاری و ویزاهای خانوادگی هستند. ویزاهای کاری به شهروندی غیر آمریکایی حق کار در ایالات متحده را می‌دهد. در این نوع ویزا معمولا همسران و فرزندان فرد شاغل در آمریکا نیز، با او همراه می‌شوند. ویزای خانوادگی، معمولا به افرادی داده می‌شود که با یک آمریکایی ازدواج کنند و با توجه به این ازدواج، آمریکا اقامت دائم قانونی را به یک شهروند خارجی اعطا می‌کند.

وکلای مهاجرت ایرانی در لس آنجلس، همچنین امور مربوط به اخراج یا دیپورت، تثبیت (تابعیت) و پناهندگی را نیز انجام می‌دهند. از آنجایی که مراحل مهاجرت غالباً پیچیده است، وکیل مهاجرت ایرانی در آمریکا برای کسانی که با مسائل مهاجرت خیلی سروکار ندارند، فردی ارزشمند به شمار می‌آیند.

برای یافتن وکیل مهاجرت ایرانی در لس آنجلس چه باید کرد؟

وب‌سایت iranianlawyer.info یک سرویس معرفی وکلای برجسته ایرانی در آمریکا و شهر بزرگی مثل لس آنجلس است. این وب‌سایت می‌تواند به شما کمک کند تا در عرض چند دقیقه و تنها با چند کلیک به لیستی از بهترین وکلای ایرانی در لس آنجلس دست پیدا کنید و یکی از آنها را برای انجام کارهای مربوط به مهاجرت خود انتخاب کنید.

در وب‌سایت وکیل ایرانی، می‌توانید تمام اطلاعات تماس با وکلای ایرانی را به صورت رایگان مشاهده کنید و به صورت مستقیم به وکیل مورد نظر خود متصل شوید.

منبع: https://iranianlawyer.info/ - مرجع وکلای مهاجرت ایرانی