رژیم صهیونیستی مدعی شد که پدافند این رژیم یک فروند پهپاد متعلق به حزب‌الله لبنان را بر فراز فلسطین اشغالی سرنگون کرده است.

«آویخای ادرعی»، سخنگوی عربی‌زبان ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه در صفحه توییتر خود مدعی شد که این پهپاد حریم هوایی فلسطین اشغالی را نقض کرده بود.

او در توییتی دیگر نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی در طول شب این پهپاد را زیر نظر داشت تا اینکه بدون اینکه خطراتی برای شهرک‌های صهیونیست‌نشین داشته باشد، منهدم کرده است. حزب‌الله به این ادعا واکنشی نشان نداده است.

ادرعی همچنین نوشت که به دنبال این حادثه، فرماندهی نیروهای شمال ارتش رژیم صهیونیستی در سطح بالایی از آمادگی قرار گرفته‌اند. او مدعی شد که نظامیان صهیونیست اجازه تکرار این اتفاق را نخواهند داد.

ارتش رژیم صهیونیستی از تابستان امسال تا به امروز به دنبال شهادت یکی از نیروهای حزب‌الله در حمله هوایی این رژیم به حومه دمشق، از ترس پاسخ مقاومت لبنان در آماده‌ باش به‌سر می‌برد.

حزب‌الله بارها تأکید کرده است که انتقام خون رزمنده‌ شهیدش را خواهد گرفت و مسئله فقط مسئله زمان اجرای عملیات است. صهیونیست‌ها بارها با انجام عملیات ایذائی سعی کرده‌اند آن را به عنوان پاسخ حزب‌الله و مقابله خود وانمود کنند، که جنبش تاکنون همه این ادعاها را رد کرده است.