مدیران شبکه اجتماعی « فیس‌بوک » بار دیگر به کمک رژیم صهیونیستی آمدند. فیسبوک اخیراً به مسدودسازی صفحه اتحادیه جهانی علمای مسلمان در این شبکه اجتماعی مبادرت ورزیده است.

بر اساس این گزارش، اتحادیه جهانی علمای مسلمان ضمن محکوم کردن این اقدام مدیران شبکه اجتماعی فیسبوک اعلام کرده است که عامل اصلی و اساسی این کار، دفاع اتحادیه از امت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی بوده است.

چندی پیش اتحادیه جهانی علمای مسلمان بیانیه‌ای را در خصوص لزوم تحریم رژیم صهیونیستی صادر کرد. این اتحادیه تحریم همه‌جانبه رژیم صهیونیستی از جمله تحریم اقتصادی تل آویو را تا زمان عقب‌نشینی از اراضی اشغالی فلسطین واجب دانست.

در این بیانیه آمده است: فراخوان ما در رابطه با تحریم رژیم صهیونیستی و تولیدات و کالاهای آن است، زیرا این رژیم همچنان در مسیر عادی سازی روابط با اعراب گام بر می‌دارد، سرزمین فلسطین و جولان را اشغال کرده و همچنان به جنایات خود علیه مسجد الاقصی ادامه می‌دهد.

این بیانیه می‌افزاید: مقابله با جنایات اشغالگران و بیرون راندن آنها از اراضی اشغالی و مقاومت در برابر آنها با تمامی ابزارهای مشروع، واجب و فریضه‌ای دینی و ضرورتی انسانی است که قوانین، معاهدات و قطعنامه‌های بین‌المللی نیز بر آن تاکید دارند.