یکی از آخرین دست گل هایی که بن زاید در این زمینه به آب داده، تصمیم وی برای برگزاری جشنواره آبجوخوری در دبی در اکتبر ۲۰۲۱ مشابه این جشنواره در شهر مونیخ آلمان است.

وی برای تکمیل طرح های فاسدش، تصیم گرفته تا بزرگترین کاباره جهان به طول ۶۰ متر را در امارات ، افتتاح و جشنواره آبجوخوری را در آن به مدت ۶ ماه راه اندازی کند کاری که تاکنون حتی به مغز آلمانیها به عنوان بانیان این جشنواره نیز خطور نکرده بود.

کارشناسان معتقدند که بن زاید هیچ اهمیتی به اعتقادات ملتش نمی دهد و هدفش فقط تبدیل امارات به مرکزی برای فحشا، کاباره، پول شویی و قاچاق انسان است تا بتواند ضمن کسب درآمد، اهداف سیاسی خود را نیز محقق کند.

به همین دلیل تجارت انسان و فحشا تحت حمایت مسئولین حکومت امارات انجام می شود و کلوپ های شبانه و مشروب فروشی ها فعالند، به رغم آنکه بر اساس قوانین امارات فعالیتشان می بایست ممنوع باشد.

کنفرانس بین المللی اخیر که در دانشگاه فلورانس ایتالیا برگزار شد، افشا کرد که امارات بزرگترین مرکز فحشا و قاچاق انسان است.

گزارش وزارت امور خارجه آمریکا نیز امارات و بحرین را از بزرگترین کشورهایی می داند که در زمینه قاچاق انسان فعالند.

در این میان روزنامه دیلی تلگراف انگلستان نیز نوشت که امارات وارد کننده مشروب های تولید شهرک های صهیونیست نشین در فلسطین است، که نشانه اوج عادی سازی رابطه امارات با رژیم صهیونیستی است.

از سوی دیگر امارات به ویژه دبی به خاطر حجم بالای فحشا به لاس وگاس شرق معروف شده و دهها هزار دختر در کلوپهای شبانه امارات در این زمینه مشغولند که فیلم مستند "اسرار شب" که توسط میمی چاکارووا خبرنگار بلغاری تهیه شده، گواهی بر این مدعاست.