سکندری خوردن بایدن اینبار در اندونزی+فیلم

در حالی وضعیت سلامت جسمی و ذهنی جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا هر از چند گاهی در این کشور خبرساز می‌شود، رسانه‌ها اینبار ویدئویی از سکندری خوردن او در اندونزی را منتشر کردند.

بایدن که برای شرکت در اجلاس گروه ۲۰ در بالی حضور دارد، با کمک فوری جوکو ویدودو همتای اندونزیایی‌اش از سقوط روی چند پله نجات پیدا کرد. دو رهبر در حال بازدید از جنگل حرا «تامان هوتان رایا» در بالی بودند که بایدن هنگام بالا آمدن از پله ها تعادلش را از دست داد و ویدودو فوراً با گرفتن او به کمکش شتافت.

این اولین بار نیست که دوربین‌ها سکندری خوردن بایدن را ثبت میکنند، ششم نوامبر وی که در کالج سارا لارنس برای شرکت در یک گردهمایی با حضور صدها نفر حاضر شده بود، در یک لحظه روی صحنه تعادلش را از دست داد. رئیس‌جمهور آمریکا همچنین پیش‌تر هنگام سوار شدن در هواپیمای ویژه ریاست‌جمهوری سکندری خورد.

بایدن از زمان ورود به رقابت انتخاباتی سال ۲۰۲۰ از سوی رقیبش دونالد ترامپ به عدم سلامت فیزیکی و ابتلا به زوال عقل متهم شده است. نتایج نظرسنجی‌های مختلف در آمریکا نیز حاکی از نگرانی اکثریت آمریکایی‌ها از وضع سلامتی بایدن است.

گاف‌های کلامی متعدد بایدن، سُر خوردن از پله‌های هواپیما، افتادن از دوچرخه در برابر دوربین‌های خبری  و چند بار دست دادن با شخصیتی خیالی، از جمله اتفاقاتی است که گمانه‌زنی‌ها درباره وضعیت سلامتی او را تشدید کرده است.

 

حجم ویدیو: 697.21K | مدت زمان ویدیو: 00:00:10