به گزارش افکارنیوز،

 الیور استون کارگردان آمریکایی در مصاحبه ای با تلویزیون سوئیس اعلام کرد رای دهندگان آمریکایی در برابر انتخاب غیر ممکن بین هیلاری کلینتون« دروغگو »و دونالد ترامپ« دیوانه» قرار گرفته اند.

این کارگردان آمریکایی در گفت و گو با شبکه تلویزیونی آر تی اس در چند ساعت مانده به نخستین مناظره تلویزیونی که قرار است نامزد دموکرات ها در برابر رقیب جمهوریخواه قرار گیرد، گفت:« مردم هیلاری کلینتون را دوست ندارند. آنها می دانند که او دروغ می گوید و نقش بازی می کند.»

وی با خطرناک خواندن دونالد ترامپ گفت «ما  بین چکش و سندان قرار گرفته ایم.» به گفته این کارگردان، مردم باید انتظار داشته باشند که کلینتون هم در قبال سوریه و هم در قبال روسیه بسیار تهاجمی تر از باراک اوباما باشد.

الیور استون همچنین به ویژه با اشاره به رفتار هیلاری کلینتون در حمایت از مداخله در لیبی و عراق گفت محرک های شبیه به محرک های مارگارت تاچر نخست وزیر اسبق انگلیس کلینتون را هدایت می کند.

الیور استون درباره دونالد ترامپ گفت او « جذاب » است و  قدرت آن را دارد کارهایی  کند که نمایش تلویزیونی خوبی برایش داشته باشد اما هشدار داد او فردی دیوانه است.