به گزارش افکارنیوز،

یک منبع میدانی در استان قنیطره اعلام  کرد: توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی دوباره به کمک عناصر تروریستی در استان قنیطره آمد.

این منبع میدانی حملات رژیم صهیونیستی را ادامه حمایت های آنان از تروریست ها توصیف کرد و افزود: توپخانه رژیم صهیونیستی مستقر در ارتفاع « ابوندی» در جولان اشغالی، مواضع نیروهای سوری را در مناطق مرزی استان قنیطره هدف قرار داد.

وی از آماده باش نیروهای سوری در مناطق تحت کنترل در استان قنیطره خبر داد و گفت: همزمان با حملات توپخانه ای، پهپاد های جاسوسی رژیم صهیونیستی بر تمامی مناطقی که هدف قرار گرفته شدند، به پرواز درآمدند.

http://www.afkarnews.ir/

این منبع میدانی از رصد پهبادهای رژیم صهیونیستی توسط سامانه های دفاعی خبر داد و افزود: با شلیک متوالی ضد هوایی سوریه، پهبادها مجبور به ترک آسمان مناطق تحت کنترل نیروهای سوری در استان قنیطره شدند.

وی با بیان این که معمولا تروریست ها پس از حملات هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی عملیات های خود را حومه شهرک « حضر» آغاز می کنند، گفت: عناصر تروریستی ماههاست که درصدد هستند با اشغال شهرک حضر، مناطق تحت کنترل خود را در استان قنیطره به جنوب غرب دمشق متصل کنند همه تاکنون همه شکست های آنان برای شکست محاصره هم قطاری هایشان در جنوب غرب دمشق با شکست روبه رو شده است.