به گزارش افکارنیوز،

در حادثه هفته گذشته در مدرسه‌ای در میامی، آمریکا، یک دانش آموز هفت ساله پس از حمله به معلمش و ضرب و شتم او به اداره پلیس منتقل شد.

به گفته پلیس مدرسه، معلم در سالن غذاخوری مدرسه به دانش آموز یادآوری می کند که با غذایش بازی نکند. دانش آموز 7 ساله که به شدت از  لحن معلمش عصبانی شده بود به او که مشغول صحبت کردن با همکار خود درباره رفتار بد این دانش آموز بود، حمله می کند و پس از کشیدن موهای معلم، چند مرتبه با مشت به کمر او می زند.

http://www.afkarnews.ir/

معلم که در صدد متوقف کردن حمله دانش آموز بود با ضربه های متوالی او مواجه می شود و در نهایت هر دو زمین می خورند.

خانواده این دانش آموز خاطی اعلام کرد این دومین اقدام خشونت آمیز او طی سه ماه گذشته است.  آنها هرگونه ابتلای فرزندشان به «اختلالات روانی» را رد کرده اند.

http://www.afkarnews.ir/

بخشی از اقدام خشونت آمیز این دانش آموز به وسیله دوربین های مدرسه ثبت شد و روز جمعه در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شد.

در این راستا، «رونالدو فوئنتس»، پدر دانش آموز خاطی به شبکه ان بی سی میامی گفت: من می دانم پسرم اشتباه کرده است و برای چنین اقدامی مجازات خواهد شد. اما آنچه پلیس انجام داد، باور نکردنی است.

به گفته شاهدان ماجرا، پلیس پس از حضور در مدرسه این دانش آموزهفت ساله را در حالی که دستبند به دستانش زده بود به مراکز ارزیابی روانی اعزام کرد. معلم که نامی از وی برده نشده به  رسانه ها گفت این دانش آموز پیش از این به دلیل رفتار تهاجمی 10 روز از مدرسه اخراج شده بود.

«مارتا لندرمن»، از مدیران سابق مرکز بهداشت روان در میامی گفت: نیروهای پلیس با کسب اطلاعات اندکی باید سریع تصمیم بگیرند. عمل کردن در برخی شرایط بسیار دشوار است. در حالی که دستبند زدن به یک دانش آموز هفت ساله وجهه خوبی ندارد ولی افسران پلیس باید به افراد این اطمینان را بدهند که امنیت آن ها برقرار شده است. با  وجود این، تصمیم غیرمنطقی پلیس ممکن است آثار مخربی نیز به دنبال داشته باشد.

علی‌رغم توجیه حضور پلیس در مدرسه و دستبند زدن به  یک کودک هفت ساله  و بازداشت او، بسیاری از رسانه ها، این اقدام پلیس را محکوم کرده اند.