به گزارش افکارنیوز،

گزارشها حاکی از آن است که وکیل «استفانی کلیفورد» مشهور به «استورمی دانیلز»، در تاریخ 17 اکتبر 2016 یک ایمیل برای وکیل شخصی ترامپ ارسال کرده است و به دلیل دریافت نکردن مبلغ حق السکوت، او را تهدید به افشای اطلاعات درباره رابطه موکلش با رئیس جمهور آمریکا کرده است.

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست توانست به این اطلاعات دست یابد. به نوشته واشنگتن پست، وکیل استفانی کلیفورد در متن این ایمیل نوشته است: لطفا بدانید که موکل من دیگر این توافق را لغو شده و بی اعتبار می داند.

جالب است که دقیقا در همان روز مایکل کوهن، وکیل شخصی ترامپ مبلغ 130 هزار دلار به حساب این بازیگر فیلم های مستهجن واریز کرده است و این مبلغ 10 روز بعد به حساب او منتقل شده است.

افشای جزئیاتی جدید از رابطه غیراخلاقی ترامپ و بازیگر فیلم‌های مستهجن

روزنامه وال استریت ژورنال پیشتر در مطلبی فاش کرده بود که یکی از وکلای ترامپ برای اینکه استفانی کلیفورد را برای داشتن رابطه غیراخلاقی با رئیس جمهور آمریکا ساکت نگه دارد، مبلغ 130 هزار دلار (حدود نیم میلیارد تومان) به او حق السکوت داده است. وکیل ترامپ پیشتر این اخبار را تکذیب کرد و گفت چنین باجی پرداخت نشده است؛ اما چند روز بعد وکیل ترامپ در گفتگو با نیویورک تایمز اعلام کرد که این پول را حتی از جیب خودش داده است.

مدیر برنامه های استفانی کلیفورد ماه گذشته میلادی اعلام کرد که هم اکنون که مایکل کوهن به راحتی درباره این موضوع صحبت می کند، توافق محرمانه ما لغو شده است و استفانی می تواند درباره این مسئله آزادانه صحبت کند.