به گزارش افکارنیوز،

یک تیم فوتبال مطرح در قدس اشغالی در ادامه قدردانی‌های صهیونیست‌ها از آمریکا به علت تصمیم این کشور برای انتقال سفارتش به این شهر اعلام کرد نام خود را به «بیتار اورشلیم ترامپ» (Beitar Trump Jerusalem) تغییر می‌دهد.

شایان ذکر است، صهیونیست‌ها بارها به دلیل موافقت آمریکا با انتقال سفارتش از تل آویو به قدس اشغالی، از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا قدردانی کرده اند. این در حالیست که فلسطینی‌ها در واکنش به افتتاح این سفارت خانه به قدس در روز دوشنبه (امروز) تظاهراتی را ترتیب داده اند.

«ایوانکا ترامپ» و «جرد کوشنر» دختر و داماد ترامپ، برای شرکت در مراسم افتتاحیه این سفارت خانه یک روز پیش از برگزاری مراسم به فلسطین اشغالی سفر کرده اند.

دونالد ترامپ در زمانی قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت و سفارت آمریکا را منتقل می‌کند که تنش‌ها به شدت بالا گرفته است. انتقال سفارت در هفتادمین سالگرد تاسیس رژیم اشغالگر صهیونیستی انجام می‌شود. این در حالیست که یک روز پس از افتتاح سفارت آمریکا در قدس، فلسطینی‌ها مراسم روز نکبت را برگزار می‌کنند که 70 سال پیش در خلال آن ۷۰۰ هزار فلسطینی با مجبور به فرار از کشورشان شدند.